A kórus (2014)

Boychoir

Dustin Hoffman
Josh Lucas

Gika   2021. 02. 06.

Gyönyörű film, gyönyörű zene, igazi jótétemény a léleknek.

indingo   2018. 03. 16.

Remek a szereposztása és a története sem túl csöpögős. Nem ment minden egyszerűen, volt benne feszültség és jó a felépítése. És nem a csúcson hagyták abba ez külön tetszett.

Szorcsik   2016. 12. 05.

Ezt a filmet már csak Dustin Hoffman miatt is érdemes megnézni, ugyanis fantasztikus alakítást nyújt A kórus című filmben. Gyönyörű a film zenéje is. Amit még mindenképpen kiemelnék, az a mellékszereplők dicséretes játéka. Maradandó filmélmény.

Szilonka   2018. 08. 15.

Remek kis film, engem a dalok is magával ragadtak.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Kicsit olyan tündérmese beütése volt a filmnek, de hát ki ne szeretné a meséket. A története hangulatos volt, sok-sok érzelemmel és a kis srác is jól játszott.

Ancsus   2017. 02. 08.

Szerintem jó film, nekem tetszett. Igazán izgalmassá Dustin Hoffman karaktere és a fiú közti párbaj tette. E film kapcsán a következő mondás jutott eszembe: aki tudja, csinálja. Aki nem tudja, az tanítja. Akinek meg fogalma sincs az egészről, az irányítja.

Zsombi   2016. 01. 15.

Mozifilmnek ez sajnos igen kevés. A tévében még csak-csak elmenne, de így nem érdemes rá pénzt szá3nni.

A film összbevétele 3 135 892 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 4 404 405 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 064 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

2014. februárjában New York City-ben vette kezdetét a forgatás.

(Mavil)

A CBS 2016 tavaszán sugározta volna a filmet, ám azt az utolsó pillanatban törölték, miután kiderült, hogy hasonló eset történt egy magániskolában, mint ami a filmben bemutatásra kerül.

(Mavil)

Eredetileg Debra Winger szerepét Sissy Spacek alakította volna.

(Mavil)

Mivel Garret Wareing pár nappal a texas-i forgatás kezdete előtt három helyen is eltörte a karját, ezért a ruha alatt valamennyi jelenetben sínt viselt.

(Mavil)

1,8 millió dolláros bevételt generált.

(Mavil)

Ilyen lenne a Whiplash egyházi énekkel, fiúkórussal és egy középszerű forgatókönyvvel. több»