Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vakító fény (2019)

Blinded by the Light

ruman666   2020. 12. 01.

Szívmelengető és szívbemarkoló egyszerre - az a film, amin nevetni és sírni pont ugyanazzal az átéléssel lehet. Engem nagyon elkapott - remek kis film!

Miikeee166   2020. 05. 03.

Ne dőlj be neki, ebbena filmben sokkal több van, mint Bruce Sringsteen zenéje - és nagyon jól is teszi ezt. Kerek történet, remek alakítások, szuper rendezés, ez egy teljesen jó film.

Gyula   2019. 12. 03.

Az elején nagyon elmékeztet a Yesteday című filmre, bár teljesen máshogyan dolgozza fel a témát és máshova is futtatja ki, nekem a két alapötlet nagyon egybecseng, és ezzel már egy picit el is vette a kedvemet tőle - aztán végül is szépít. Szórakoztató, de totál felejthető film.

AZ "I'll Stan By You" című Springsteen-dal eredetileg a Harry Potter és a bölcsek köve c. filmhez íródott, ám végül nem került bele a filmbe. Ugyan 2016-ban kiszivárgott a dal, az első hivatalos megjelenése ebben a filmben van.

(Varga_Júlia)

A Blinded By the Light című számot eredetileg Bruce Springsteen szerezte, és szerinte a legfontosabb mondanivalója a dal utolsó két sora, ami magyarul így hagzik: Anyám azt mondta, hogy ne nézzek a napba - de anya, ott van az igazi móka.

(Varga_Júlia)