Táncterápia (2017)

Finding Your Feet

alexxx   2018. 03. 18.

A maga nemében egy kimondottan szórakoztató film lett a Táncterápia. Hatalmas szíve van, akad mögöttes tartalom és a kiváló a humora. Kellemes csalódás volt, merem ajánlani.

Durran   2018. 03. 17.

Szerintem a romantikus komédiák kedvelőinek egész biztosan nem okoz majd csalódást. Én bírom a műfajt, és amit ebből ki lehet hozni, azt javarészt ki is hozza a Táncterápia. Ha egy kis laza romantikával összekapcsolt szórakozásra vágysz, ez a film lehet a választásod.

romcul   2018. 03. 16.

Nem rossz, nem rossz, de a forgatókönyv cserbenhagyta a színészeket, akik ennél sokkal többet érdemeltek volna. Maga az akapsztori teljesen rendben van, de nálam a cselekmény iránya, hogyanja nem igazán talált be. Közepesre értékelem.

rissa   2018. 03. 15.

Megvan a maga bája ennek a filmnek, ami kimondottan szerethetővé teszi. Én jól szórakoztam, és úgy láttam, nem vagyok ezzel egyedül a teremben. Egy próbát megér, de előtte a biztonság kedvéért nézzétek meg a trailert.

Timothy Spall

Ha hagyjuk, hogy elragadjon a ritmusa, a Táncterápia minden döccenője ellenére szívmelengető, felhőtlen szórakozást nyújt. 70/100 több»

De ez talán nem is baj. Hiába sablonos, hiába kiszámítható és hiába szépít a haldoklással kapcsolatban, mégiscsak tömény élvezetet nyújt a Táncterápia című film. Tele van nagyon kedves és jól adagolt poénokkal, a hangulat vidám, önkéntelenül is végig mosolyog az ember, ami közben nézi. Néha egy pohár limonádé is bőven elég a boldogsághoz és az elégedettség érzéséhez. Nem? 7,5/10 több»

Imelda Staunton és Celia Imrie korábban együtt dolgoztak a "Nanny McPhee - A varázsdada" (Nanny McPhee; 2005) című filmben.

(diumiu )

Celia Imrie és Joan Lumley korábban együtt dolgoztak "Pusszantlak, drágám!" (Absolutely Fabulous; 1992) című sorozatban és a "Pusszantlak, drágám: Egy film" (Absolutely Fabulous: The Movie; 2016) című filmben.

(diumiu )

Timothy Spall és Celia Imrie szintén férj és feleséget játszottak a "Százkarátos szerelem" (The Love Punch;2013) című filmben.