Táncterápia

Táncterápia

Finding Your Feet
diumiu
Timothy Spall

A látszólag tökéletes és rendezett életet élő, ítélkezésre és sznobizmusra hajlamos Sandra nyugdíjba vonulása előtt nem sokkal felfedezi, hogy a férje viszonyt folytat a legjobb barátnőjével. Fényűző otthonát otthagyva bohém húgához költözik, aki egy rossz hírű lakótelepen lakik. A… Több

Forgatókönyvíró: Meg Leonard
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2018.03.15.

2022.01.02 diumiu

Annyira kedves és bájos történet, pedig nem gondoltam volna az elején, hogy ennyire hatással lesz rám. A film számomra azt fogalmazta meg, hogy mindegy, hogy hány éves az ember, éljen és élvezze az életet, és soha nem késő belekezdeni valami újba. A ... Több

2018.03.18 alexxx

A maga nemében egy kimondottan szórakoztató film lett a Táncterápia. Hatalmas szíve van, akad mögöttes tartalom és a kiváló a humora. Kellemes csalódás volt, merem ajánlani.

2019.07.13 romcul

Nem rossz, nem rossz, de a forgatókönyv cserbenhagyta a színészeket, akik ennél sokkal többet érdemeltek volna. Maga az akapsztori teljesen rendben van, de nálam a cselekmény iránya, hogyanja nem igazán talált be. Közepesre értékelem.

2018.03.15 rissa

Megvan a maga bája ennek a filmnek, ami kimondottan szerethetővé teszi. Én jól szórakoztam, és úgy láttam, nem vagyok ezzel egyedül a teremben. Egy próbát megér, de előtte a biztonság kedvéért nézzétek meg a trailert.

2018.03.17 Durran

Szerintem a romantikus komédiák kedvelőinek egész biztosan nem okoz majd csalódást. Én bírom a műfajt, és amit ebből ki lehet hozni, azt javarészt ki is hozza a Táncterápia. Ha egy kis laza romantikával összekapcsolt szórakozásra vágysz, ez a film lehet a választásod.

A film összbevétele 16 881 861 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 062 240 forintot termelt. A hazai mozik összesen 5 105 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Imelda Staunton és Celia Imrie korábban együtt dolgoztak a "Nanny McPhee - A varázsdada" (Nanny McPhee; 2005) című filmben.Szerző: diumiu

Celia Imrie és Joan Lumley korábban együtt dolgoztak "Pusszantlak, drágám!" (Absolutely Fabulous; 1992) című sorozatban és a "Pusszantlak, drágám: Egy film" (Absolutely Fabulous: The Movie; 2016) című filmben.Szerző: diumiu

Timothy Spall és Celia Imrie szintén férj és feleséget játszottak a "Százkarátos szerelem" (The Love Punch;2013) című filmben.Szerző: diumiu

Timothy Spall és Imelda Staunton mindketten dolgoztak a "Harry Potter és a Főnix rendje" (Harry Potter and the Order of the Phoenix; 2007) és a "Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész" (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1; 2010) de közös jelenetük nem volt, így ez a film az első közös együttműködésük.Szerző: diumiu

Értékelés: 7.5/10
(2018. 03. 26.)
De ez talán nem is baj. Hiába sablonos, hiába kiszámítható és hiába szépít a haldoklással kapcsolatban, mégiscsak tömény élvezetet nyújt a Táncterápia című film. Tele van nagyon kedves és jól adagolt poénokkal, a hangulat vidám, önkéntelenül is végig mosolyog az ember, ami közben nézi. Néha egy pohár limonádé is bőven elég a boldogsághoz és az elég... Több

(2018. 03. 21.)
Ha hagyjuk, hogy elragadjon a ritmusa, a Táncterápia minden döccenője ellenére szívmelengető, felhőtlen szórakozást nyújt. 70/100 Több
Atlanta
2016