Dal Marionnak

Dal Marionnak

Song for Marion

A kissé zsémbes és zárkózott Arthur (Terence Stamp) nem nézi jó szemmel felesége hóbortját. Marion (Vanessa Redgrave) ugyanis betegsége ellenére nagyon is aktív tagja a helyi kórusnak, ahol egy fiatal kórusvezető, Elizabeth (Gemma Arterton) borzolja a kedélyeket. Arthur végül mégis enged felesége… Több

Ország: Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.07.04.

2015.09.05 Quinlan

Egy összességében hatásos film, kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2015.02.23 edelenyberes

Egyik nagy kedvencem. Pozitív és követendő példa. Sajnos egyre ritkább az ilyen pár - életút - életmodell a mai világban. Könnyed szórakozásra senki ne számítson, ugyanakkor garantált a feltöltődés. Érzékenyebb lelkűek zsepit készítsenek be mellé ;) 5/5 egyértelműen.

Értékelés: 6.5/10
(2015. 06. 07.)
Ha olyan alkotásokra gondolok, mint a szintén brit Büszkeség és bányászélet, akkor csak azt tudom mondani, a Dal Marionnak is kicsit feladhatta volna a saját útját, hogy egy valóban szívhez szóló darab lehessen Több
Bandish Bandits
2020