Paránytrilla   2018. 10. 23.

Viszonylag könnyed romantikus vígjátéknak gondoltam, és nem igazán az lett. És ez nem negatív. Nem egy klasszikus történet, jó benne a csavar, és tetszik maga a formája is, a kis vlogszerű részletekkel. Tetszett az ironikus, már-már szarkasztikus humora is.

Sonny   2018. 10. 13.

Nagyon könnyed film, nem hagy az emberben nyomasztó érzéseket annak ellenére, hogy egészen komoly valójában a téma. Elgondolkodtató, annyi bizonyos, szóval érdemes megnézni. Ez is bizonyos. :)

Denisqoo   2018. 10. 17.

nem egy tipikus romantikus vígjáték, de épp ez emeli ki az átlagból. Intelligens, szerethető film remek alakításokkal. A műfaj kedvelőinek szerintem ezen a hétvégén ez a top választás, persze csak a csillag születik után. :) De a lényeg, bátran merem ajánlani!

gabcajz   2018. 10. 14.

A film első harmada nekem valahogy nehézkesen telt el. Nem tudnám megmagyarázni, hogy mi is a konkrét gondom vele, talán egy kicsit az alakítások lettek felejthetőek, de ennél nagyobb baj talán nincs is filmmel.

Lowcash   2018. 10. 11.

Olvastam a könyvet, és ahhoz képest számomra csalódás volt. Értem azokat, akiknek bejön a film, ha el tudnék vonatkoztatni a regénytől, nem is lenne baj vele. Mert a film önmagában nem rossz, de adaptációnak kimondottan gyenge. Ebből a ketttősségből én egy három csillagos értékelést tudok kihozni, de ez ne vegye el a kedveteket, ha nem olvastátok. Akkor teljesen rendben lesz az élmény.

Jesse Peretz
Jesse Peretz
Rose Byrne

Korosztályos dolog, vállalom, a Pop, csajok satöbbi után minden Nick Hornby-könyvet és filmet nagy lelkesedéssel fogadtam. Érdekes, ebbe a rajongott halmazba sosem tudtam beilleszteni A Meztelen Juliet regényverzióját, és ezen „ellenálláson” nemigen változtat Jesse Peretz mozis adaptációja sem. több»

Jesse Peretz olyan sorozatok rendezésével alapozta meg hírnevét, mint a Mindy Project, a Jackie nővér, a Valás, a Csajok vagy az Orange in the New Black. Legutóbbi egészestés filmje, A lökött tesó hét éve, 2011-ben került a mozikba.

A filmet javarészt az Egyesült Királyságban található Margate-ben forgatták.

A film világpremierje 2018. január 19-én volt a Sundance Filmfesztiválon.