A meztelen Juliet

Juliet, Naked
Jesse Peretz
Jesse Peretz
Rose Byrne

Duncan egy angol tengerparti kisvárosban tanár, és egyetlen szenvedélye van: egy rejtélyes amerikai rockzenész, Tucker Crowe, aki 20 éve nyomtalanul eltűnt a nyilvánosság elől, ám most váratlanul új lemezzel jelentkezik. Annie Duncan barátnője, és rettenetesen unja, hogy a férfi… Több

Rendező: Jesse Peretz
Író: Nick Hornby
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2018.10.11.
Forgalmazó: InterCom

2022.03.06 Péter Fazekas

Nem egy rossz film.

2021.01.19 Ildikó Bacskai

Aranyos vígjáték, amiben Chris O' Down olyan magas szinten hozza az idegesítő karakterét, hogy legszívesebben leborítanád a készülékedet. Csodaszép helyeken játszódik, és elég életszagú, hogy szórakoztató élményt nyújtson.

2021.05.24 Dorkateo

Pedig szeretem Ethan Hawke-ot

Jó ez a film, de valahogy nem áll össze. Jó kis nüanszok, de az egész nem egységes.

2018.10.13 Sonny

Nagyon könnyed film, nem hagy az emberben nyomasztó érzéseket annak ellenére, hogy egészen komoly valójában a téma. Elgondolkodtató, annyi bizonyos, szóval érdemes megnézni. Ez is bizonyos. :)

2020.10.29 elekm90

Az első fele kevésbé tetszett, főleg Chris O'Dowd karaktere miatt, aki nagyon irritált, valószínűleg ez is volt a cél. A második fele egy nem tipikus, szerethető kis romkom egy kevés drámával.

A film összbevétele 4 508 260 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 815 244 forintot termelt. A hazai mozik összesen 9 993 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jesse Peretz olyan sorozatok rendezésével alapozta meg hírnevét, mint a Mindy Project, a Jackie nővér, a Valás, a Csajok vagy az Orange in the New Black. Legutóbbi egészestés filmje, A lökött tesó hét éve, 2011-ben került a mozikba. Szerző: hp

A filmet javarészt az Egyesült Királyságban található Margate-ben forgatták. Szerző: hp

A film világpremierje 2018. január 19-én volt a Sundance Filmfesztiválon. Szerző: hp

A meztelen Juliet Nick Hornby azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2018. 10. 16.)
Korosztályos dolog, vállalom, a Pop, csajok satöbbi után minden Nick Hornby-könyvet és filmet nagy lelkesedéssel fogadtam. Érdekes, ebbe a rajongott halmazba sosem tudtam beilleszteni A Meztelen Juliet regényverzióját, és ezen „ellenálláson” nemigen változtat Jesse Peretz mozis adaptációja sem. Több
Bandish Bandits
2020