Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

elekm90   2020. 10. 29.

Az első fele kevésbé tetszett, főleg Chris O'Dowd karaktere miatt, aki nagyon irritált, valószínűleg ez is volt a cél. A második fele egy nem tipikus, szerethető kis romkom egy kevés drámával.

Paránytrilla   2018. 10. 23.

Viszonylag könnyed romantikus vígjátéknak gondoltam, és nem igazán az lett. És ez nem negatív. Nem egy klasszikus történet, jó benne a csavar, és tetszik maga a formája is, a kis vlogszerű részletekkel. Tetszett az ironikus, már-már szarkasztikus humora is.

Sonny   2018. 10. 13.

Nagyon könnyed film, nem hagy az emberben nyomasztó érzéseket annak ellenére, hogy egészen komoly valójában a téma. Elgondolkodtató, annyi bizonyos, szóval érdemes megnézni. Ez is bizonyos. :)

Denisqoo   2018. 10. 17.

nem egy tipikus romantikus vígjáték, de épp ez emeli ki az átlagból. Intelligens, szerethető film remek alakításokkal. A műfaj kedvelőinek szerintem ezen a hétvégén ez a top választás, persze csak a csillag születik után. :) De a lényeg, bátran merem ajánlani!

gabcajz   2018. 10. 14.

A film első harmada nekem valahogy nehézkesen telt el. Nem tudnám megmagyarázni, hogy mi is a konkrét gondom vele, talán egy kicsit az alakítások lettek felejthetőek, de ennél nagyobb baj talán nincs is filmmel.

Lowcash   2018. 10. 11.

Olvastam a könyvet, és ahhoz képest számomra csalódás volt. Értem azokat, akiknek bejön a film, ha el tudnék vonatkoztatni a regénytől, nem is lenne baj vele. Mert a film önmagában nem rossz, de adaptációnak kimondottan gyenge. Ebből a ketttősségből ... több»

Jesse Peretz
Jesse Peretz
Rose Byrne

A film összbevétele 4 508 260 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 815 244 forintot termelt. A hazai mozik összesen 9 993 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jesse Peretz olyan sorozatok rendezésével alapozta meg hírnevét, mint a Mindy Project, a Jackie nővér, a Valás, a Csajok vagy az Orange in the New Black. Legutóbbi egészestés filmje, A lökött tesó hét éve, 2011-ben került a mozikba.

A filmet javarészt az Egyesült Királyságban található Margate-ben forgatták.

A film világpremierje 2018. január 19-én volt a Sundance Filmfesztiválon.

A meztelen Juliet Nick Hornby azonos című regényének adaptációja.

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon jelenleg 60 százalékon áll (2018. augusztus).

Korosztályos dolog, vállalom, a Pop, csajok satöbbi után minden Nick Hornby-könyvet és filmet nagy lelkesedéssel fogadtam. Érdekes, ebbe a rajongott halmazba sosem tudtam beilleszteni A Meztelen Juliet regényverzióját, és ezen „ellenálláson” nemigen változtat Jesse Peretz mozis adaptációja sem. több»