Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Sing Street

(Sing Street)

kecsaa  2016. 09. 22.

Színészközpontú film, ugyanis a történet három karakterről szól, a három főszereplő pedig nem más, mint Meryl Streep, Hugh Grant és Simon Helberg. Mindhármukat nagyon szeretem és jelen filmben is tökéletes alakítást nyújtottak. A film szerintem inkább az idősebb korosztálynak ajánlott.

Cptn Jinbe  2017. 06. 20.

Nekem ez egyszerűen nem jött be, semmi olyan nem fogott meg benne amire azt mondhatnám, hogy ez eredeti és szórakoztató. A színészek sem voltak a leghitelesebbek számomra.

Olivér Rózsa  2017. 06. 07.

Remek film. Kedves, elejétől a végéig teljesen fent tudja tartani a figyelmet és néha még vicces is. Aki szereti a tinédzser filmeket annak ez alapmű.

Gábor Rózsa  2017. 06. 05.

Jaaaj De jó, hogy láttam ezt a filmet. A kedvenceim közé ugrott egyből. Az első pillanattól kezdve egy hatalmas vigyorral néztem, annyira elvarázsolt a hangulata, a világa, a humora. Nagyon kellemes film, nagyon jó üzenettel és szórakoztatóan elmesélt történettel. És a végén az az egy kis felirat, hogy kinek küldik a készítők... nagyon éltem. Nagyon szerettem! ;)

acey   2016. 08. 18.

Ez tipikusan olyan film, amit nem csak egyszer érdemes megnézni. Nagyon hangulatos, a karakterek egyenként csempészik be magukat a szívedbe. Már régen éreztem egy filmnél, hogy én is ott akarok lenni, és velük együtt végigcsinálni az egészet. Örülök, hogy itthon is a mozikba került, itthon is elmegyek megnézni :)

Ian Kenny
Don Wycherley
Jack Reynor
Jack Reynor
Smoking Barrels: Sing Street
Bár a Sing Street alapvetően ugyanazt az egyszerű, szerethető, de jelentéktelen élményt képviseli, mint a Begin Again, ezekre a szakaszokra valószínűleg később is szívesen fogunk visszagondolni, sőt, alkalmanként talán még a soundtracket is elővesszük. 8/10
Corn and Soda: Sing Street
A Sing Street egy gyönyörű film, tele élettel, hiteles karakterekkel és szívhez szóló történettel szerelemről és álmokról. Ráadásul mindehhez a ’80-as évek legjobb zenéi szólnak, amelyektől egy szürke munkanap után nekünk is felpezsdül a vér az ereinkben. Olyan film, amivel újraélhetjük saját fiatalságunkat, s eszünkbe juthatnak saját álmaink.

Pontszám: 80/100
Revizor: NEM MOND LE A KÖLTÉSZETRŐL
Az Egyszer rendezője harmadszorra is remek zenés filmet rendezett. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.

Az apát alakító Aiden Gillen a Trónok harca sorozatnak köszönheti ismertségét.

Mikor a filmben a szereplők zenélnek, valóban az ő játékukat hallhatja a néző.

A filmben felkcsendülnek a korra jellemző slágerek is a The Cure, A-ha, Duran Duran, The Clash, Hall & Oates, Spandau Ballet, és a The Jam előadásában.