Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Swing

TomÁcs   2019. 10. 15.

Az nem tetszett a filmben. hogy annyira nem magyar. Amerikai filmeket próbál utánozni, nem sok sikerrel.

erare   2015. 04. 16.

Törőcsik Mari vérprofi - fáradtan életteli. Kulka zseniális ripacs; kisujjból játszik. Ónódi sokat fejlődött, szépen alakuló színésznő. Csákányi Eszternek elég egy sóhaj és értem mire gondol. A többiek játéka felejthető. A zene is egész jó, de a párbeszédek, a közhelyes frázisok, kiszámítható jelenetek...hát, ez engem nagyon zavart. Pedig az alapsztori nem rossz, de nem tudták a maximumot kihozni a produkcióból. Sajnálom. Jobb is lehetett volna.

indingo   2019. 08. 17.

Eléggé izzadságszagú a történet, a dalok giccsesek és unalmasak. A színészi játék jó, de többet ők se tudtak kihozni a filmből.

Deku   2017. 12. 10.

Ebben a filmben nekem leginkább a frappáns párbeszédek voltak a fő pozitívumok. Kedvem lett volna még tovább nézni. Igazán sajnáltam mikor elértem a végére.

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Magyar film létére nagyon nagyszabású. Parádés, sokszínű és élvezhető. Többszöri nézésre sem unalmas. Csajoknak inkább fekszik, de a fiúk sem fognak unatkozni. Kitettek a színészek magukért, főként Kulka János. Valami hátborzongató piros body-ban agyon sminkelve de azok a gesztusok amiket leművel, csodás. A filmnek van dinamikája és ereje, véleményem szerint kiérdemli a jó magyar film jelzőt.

Törőcsik Mari
Törőcsik Franciska

Üde színfolt olyan katasztrófák után, mint a Szinglik éjszakája vagy az S.O.S. Love, még is tovább erősíti a magyar filmek gyerekbetegségét, miszerint nem fogja becsalni a nézőket. több»

A film összbevétele 362 313 dollár volt (imdb.com).

A Libri könyvkiadó vásárlói versenyének keretein belül jegyeket lehetett nyerni a premier előtti vetítésre, amire december 3-án került sor.

(ps)

A dalokat a színésznők maguk énekelték.

(ps)

A film a Unio Film, a TV2 és a Sparks közreműködésével készült.