Footloose

dailyfilmsan   2018. 07. 08.

Nem sikerült rosszra ez a remake. Bár vannak apró változtatások rajta csak hogy dramatikusabb legyen a történet , de a teljes egészből nem vesz el inkább hozzáad. Ami engem kicsit idegesített az a tiszteletes lányának karaktere. Ezt nem akarom betudni a rossz színészi játéknak sem annak hogy valamiért unszimpatikus lenne a színésznő csak maga a karakter volt szerintem rosszul megfabrikálva. Aki szerette a régi 84-es örök klasszist az nézze meg ezt is.

Vitya   2015. 05. 01.

Annak ellenere hogy sablonos kis vigjateknak tunik,nekem szorakoztato, elvezetes film volt, amit valoban elveztem. a szereplok karaktere illik a sztoriba. Laza, konnyed film, de tul sok ujdonsagot nem ad, egyszer viszont nezheto.

agi89   2016. 04. 07.

Valahol tudom hogy nem egy nagy durranás ez a remake, de én mégis nagyon szeretem. Jobban mint az eredeti filmet. Rohadt jók a zenék benne. A film végét konkrétan végig táncikálom, ha csak tehetem. :D The White Stripes Catch Hell Blues dala nagyon-nagy kedvencé vált emiatt a film miatt. Miles Tellert imádom benne. Annyira cuki rajta a kantáros farmernadrág. Meg a cowboy kalap. ^^ És egy lánynak ennyi már elég is. :D

Zac Efront kérték fel Ren McCormack szerepére, de a színész nem szerette volna, hogyha a rajongói azt hiszik, hogy csak táncolni és énekelni tud, ezért elvállalta a Charlie St. Cloud élete és halála című film főszerepét.

(ArpiHajdu és Réci )