Sakáltanya

Sakáltanya

Coyote Ugly

Violet álma, hogy befutott zenész legyen, akit világszerte ünnepelnek. Ezért útra kel, hogy a nagyvárosban próbáljon szerencsét. Hamarosan azonban rá kell jönnie, hogy az élet nem ilyen egyszerű. Hogy fenn tudja tartani magát, munkát vállal a Sakáltanyában, egy züllött kocsmában, ahol csak… Több

Rendező: David McNally
Író: Gina Wendkos
Premier (HU): 2000.10.26. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.10.13 Bolhaseb

Nagyon tetszett!

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

Egy jó kis zenés film, amelynek alaptörténete egy tipikus hollywood-i sztori, amelyben a kisvárosi lány a nagy városba utazik, hogy valóra váltsa álmait. Sokan akarnak betörni a zeneiparba, Violet sincs ezzel másképp, ám ő nem énekes, hanem dalszöveg... Több

2017.07.12 MP170506

Számomra ez egy átlagos alkotás. A történet alap, a színészek nem kiemelkedőek, semmi újat nem tud mutatni.

Az átlagosnál gyengébb sablonos történet,semmi extrával.A zenék sem annyira jók,hogy ezt a produkciót feljavítsák. Nálam felejtős film.Unalmas,és semmitmondó.

2017.10.13 Lamboh

Szégyen, nem szégyen, szeretem ezt a filmet. Az egyik kedvenc film betétdalom is ebben hangzik el, és a mai napig felcsigáz ha meghallom. Semmiben sem kiemelkedő alkotás, de engem évekkel ezelőtt elkapott és azóta sem ereszt.

A film rendezője, David McNally a Sakáltanya előtt egy Budweiser Tv reklámjáról vált híressé, amelyet a Super Bowl alatt vetítettek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Adam Garcia túl jól táncolt, így a rendező megkérte, hogy a táncolós jeleneteiben a mozdulatai úgy hassanak, mintha amatőr lenne.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Piper Perabo a szex jelenetek többségében test dublőrt kért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A díszlet tervezőknek alacsonyabbra kellett építenie a bárpultot, hogy Bridget Moynahan ne verje be a fejét tánc közben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 7.5/10
(2019. 01. 18.)
Coyote Ugly (2000)
Gondoltam, ráhangolódom a filmre, amit évente egyszer megnézek annak pozitív hajrá-optimizmusa miatt, amit végig sugall magából és nem volt nehéz dolgom. Leültem és már az első percekben elmorzsoltam egy könnycseppet, amikor Violet-et (Piper Perabo) egy jókívánsággal ereszti apja (John Goodman) az útjára, annak ellenére, hogy valamennyi porcikája ó... Több