Sakáltanya

Coyote Ugly

2019.10.13 Bolhaseb

Nagyon tetszett!

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

Egy jó kis zenés film, amelynek alaptörténete egy tipikus hollywood-i sztori, amelyben a kisvárosi lány a nagy városba utazik, hogy valóra váltsa álmait. Sokan akarnak betörni a zeneiparba, Violet sincs ezzel másképp, ám ő nem énekes, hanem dalszöveg... Több

2017.07.12 MP170506

Számomra ez egy átlagos alkotás. A történet alap, a színészek nem kiemelkedőek, semmi újat nem tud mutatni.

Az átlagosnál gyengébb sablonos történet,semmi extrával.A zenék sem annyira jók,hogy ezt a produkciót feljavítsák. Nálam felejtős film.Unalmas,és semmitmondó.

2017.10.13 Lamboh

Szégyen, nem szégyen, szeretem ezt a filmet. Az egyik kedvenc film betétdalom is ebben hangzik el, és a mai napig felcsigáz ha meghallom. Semmiben sem kiemelkedő alkotás, de engem évekkel ezelőtt elkapott és azóta sem ereszt.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon jó zenés film. Imádtam az eredeti számokat amik felcsendültek benne. Bár a bárban való feldolgozások se voltak rosszak amit tánccal kísértek. Tipikus szerelmi történet. Kisvárosi lány felköltözik a nagyvárosba, hogy megcsinálja a szerencséjét és híres dalszerzővé válhasson.

2019.06.30 Norbert93

Tipikus, csajos stílusú vígjáték, amire kivételesen én is azt mondam, hogy nem rossz film, hiszen több alkalommal is láttam már, egyes körökben ikonfilmként van számontartva. Számomra egy könnyed, "limonádé" film, ami arra tökéletes, hogy elteljen ve... Több

2016.06.06 rainman

Elcsépelt, amerikai romantikus mozi, DE! De valamiért mégis szerethető, hangulatos, kikapcsolós film. Igazi feel good movie! Több, mint 10 éve láttam először, akkor tetszett nagyon, most valahogyan újra előkerült, és ugyanúgy elvarázsolt!

2019.06.02 kevelin

Egy amerikai lány aki szerencsét akar próbálni a zeneiparban majd bekerül egy lepukkant kocsmába pultozni. Kb ennyi a film. A mondanivalója viszont ennél ezerszer több. Küzdés, hasra esés, továbbküzdés és végül győzelem. Mindenképp ajánlom

2018.03.18 hackerjulcsi

Nagyon tömegfilmnek szánták - az is lett. Tetszik, ahogy a lány beépül a lebujba, hogy énekes lehessen... annyira tipikus és gyakori jelenség. A betétdalok szuperek!

2017.09.30 SzFa

Nagyon szeretem a zenéket, a táncokat, át jönni belőle valami érzés amitől én is élni akarok, lázba jövök tőle. Van benne erő. A történet is elég jó, de a hangsúly nekem a bárban van, a szerelmi történet nekem mellékes.

2016.10.22 vivikejencikelara

Megint valakinek sikerül az álmát valóra váltania. Ez lenne a tipikus alapsztori, de ez valahogy mégis mást adott, bár nem tudom miért , de ez a film mindig bennem marad.Jó zenék vannak benne! "Papamaci" jót alakít.

2016.04.30 Leoni

Kedves, szórakoztató film egy nem átlagos bárról, és átlagosnak tűnő lánnyal, de ettől még rendben van a film. Jók a dalok is benne.

2015.01.19 tamas84

Tetszett ez a film, egészen élvezhető, aranyos történet érdekes karakterekkel, jól végigvitt történettel és hatalmas zenékkel. Érdemes időről-időre egy ilyen filmet is megnézni, hogy az embernek kicsit megjöjjön az életkedve, mert ezeket az erős, kit... Több