Táncterápia

Finding Your Feet

2022.01.02 diumiu

Annyira kedves és bájos történet, pedig nem gondoltam volna az elején, hogy ennyire hatással lesz rám. A film számomra azt fogalmazta meg, hogy mindegy, hogy hány éves az ember, éljen és élvezze az életet, és soha nem késő belekezdeni valami újba. A ... Több

2018.03.18 alexxx

A maga nemében egy kimondottan szórakoztató film lett a Táncterápia. Hatalmas szíve van, akad mögöttes tartalom és a kiváló a humora. Kellemes csalódás volt, merem ajánlani.

2019.07.13 romcul

Nem rossz, nem rossz, de a forgatókönyv cserbenhagyta a színészeket, akik ennél sokkal többet érdemeltek volna. Maga az akapsztori teljesen rendben van, de nálam a cselekmény iránya, hogyanja nem igazán talált be. Közepesre értékelem.

2018.03.15 rissa

Megvan a maga bája ennek a filmnek, ami kimondottan szerethetővé teszi. Én jól szórakoztam, és úgy láttam, nem vagyok ezzel egyedül a teremben. Egy próbát megér, de előtte a biztonság kedvéért nézzétek meg a trailert.

2018.03.17 Durran

Szerintem a romantikus komédiák kedvelőinek egész biztosan nem okoz majd csalódást. Én bírom a műfajt, és amit ebből ki lehet hozni, azt javarészt ki is hozza a Táncterápia. Ha egy kis laza romantikával összekapcsolt szórakozásra vágysz, ez a film lehet a választásod.