A kórus

Boychoir

A film összbevétele 3 135 892 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 4 404 405 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 064 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

2014. februárjában New York City-ben vette kezdetét a forgatás. Szerző: Archívum

A CBS 2016 tavaszán sugározta volna a filmet, ám azt az utolsó pillanatban törölték, miután kiderült, hogy hasonló eset történt egy magániskolában, mint ami a filmben bemutatásra kerül. Szerző: Archívum

Eredetileg Debra Winger szerepét Sissy Spacek alakította volna. Szerző: Archívum

Mivel Garret Wareing pár nappal a texas-i forgatás kezdete előtt három helyen is eltörte a karját, ezért a ruha alatt valamennyi jelenetben sínt viselt. Szerző: Archívum

1,8 millió dolláros bevételt generált.Szerző: Archívum

A teljes filmet az USA-ban forgatták le. Szerző: Archívum

A világpremier a Toronto International Film Festival-on volt Kanadában 2014. szeptember 5-én. Szerző: Archívum

Debra Winger helyett eredetileg Sissy Spacek játszotta volna Ms. Steel-t.Szerző: dulkap

Dustin Hoffman fiatalon tanult zongorázni, de nem bizonyult annyira tehetségesnek, hogy karriert tudjon csinálni. Szerző: dulkap