Egyszer (2007)

Once

dandelion1983   2022. 06. 05.

Nem rossz film, de rám most annyira nem tudott hatni, több mélységet vártam volna tőle. Előnyére válik, hogy a színészek ismeretlenek, nincs benne semmi mesterkélt, hiteles tud lenni. A zenék szuperek benne, nekem pont emiatt inkább volt egy zenés, m... több»

Deku   2017. 10. 14.

Annak ellenére, hogy ebben a filmben nem hemzsegnek a híresebbnél híresebb színészek ez nagyszerű lett. Nagyon király kis hangulata volt ennek a filmnek egyszerűen imádtam. Varázslatos volt az amilyen erős módon lekötötte a figyelmemet. Teljesen kikapcsolt, semmi rosszat nem tudok rá mondani.

elekm90   2020. 04. 19.

John Carney nagyon ért a zenés filmekhez, egy igazán érzelmes film, jó zenékkel és hihető szereplőkkel. Kicsit féltem az elején, hogy unalmas lesz, de végig le tudott kötni, érdekelt mind a lány, mind a fiú sorsa.

Dodi   2015. 06. 10.

Jó film, jó zenék, csak kicsit sokat énekeltek benne...EGYSZER mindenképp meg kell nézni. Nagyon valós, nincsenek benne nagy elemek, ez akár igaz történet is lehetne. A vége durva, akkor csalódtam, de ettől olyan hatásos...

raczdavidzsolt   2016. 05. 03.

Érzelmes, romantikus! Ilyen kellene a valóságba is! Ajánlani tudom!

batukán   2015. 12. 31.

Kellemes film, teljesen hétköznapi figurákkal egyszerű érzésekkel, na meg persze sok tehetséggel. Kis költségvetésű remekmű. Érdemes rá időt szánni legalább egyszer.

Leoni   2016. 04. 14.

Engem nagyon megragadott ez a film a szívhez szóló dalokkal és az egyszerű történetével.

Bob Dylant annyira lenyűgözte a film, hogy elintézte, hogy a főszereplők, Markéta Irglová és Glen Hansard játsszanak előtte a világturnéján.

(kázsé)

Steven Spielberg nagy rajongója a filmnek. Azt nyilatkozta, hogy ez a kis film egy évre elegendő inspirációt adott neki.

(kázsé)

Markéta Irglová és Glen Hansard is azt nyilatkozta, nem valószínű, hogy folytatják a színészkedést, és inkább a zenére koncentrálnak.

(kázsé)

A Guy barátnőjéről szóló flashback jelenetekben a rendező, John Carney barátnője látható.

(kázsé)

Markéta Irglovának engedélyt kellett kérnie a cseh iskolájától, hogy részt vehessen a forgatáson.