Örült szív

Dracule   2015. 08. 21.

Egyszerűen lenyűgöző. Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

dps   2015. 05. 01.

Jeff Bridges remekül testesíti meg a keményen italozó, hajdan sikeres country zenészt, "Bad" Blake-et. A film az önpusztításról és a második esélyről szól, hogy még a lejtőn lefelé haladva is elénk kerül egy-egy vékony fonál, melyet megragadva felemelkedhetünk, még ha a tetteink következményeit nem is kerülhetjük el.

doffy_joka   2015. 08. 16.

Mások véleményét nézve úgy érzem nem egy filmet néztünk. Engem valahogy nem ragadt meg ez a világ, amelyet a rendező lefestett. Unalmas lapos semmitmondó történetnek tartottam. Ritkán adok ennyire negatív kommentet egy filmhez.

Jeff Bridges Oscar-díjat kapott az alakításáért, de nem szánt kiemelt helyet a szobornak, sőt, állítólag azt sem tudja, hol van.