Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

mártilány   2017. 02. 03.

Akármennyire is elcsépeltek, én nagyon szeretem a táncos filmeket, ez a szenvedélyem, és ez a jók közé tartozik, arról a küzdelemről, ami egy balett-táncos életéhez tartozik. Gyönyörű táncjelenetek vannak benne, premier planbol felvéve, amitől az embernek abszolút olyan érzése van, mintha a nézőtéren ülne.

Adepto   2016. 02. 21.

A legjobb balett témájú film, amit eddig láttam. Nagyon jók voltak a koreográfiák, amelyek kiegészülve a tökéletes zenékkel sokat adtak az egyébként is érdekes történethez. Ismertebb neveket is találunk a szereplők közt, mint például Peter Gallagher, valamint Zoe Saldana. Nekem az egyik kedvencem mégis Ethan Stiefel volt és mint utólag kiderült számomra, ő profi táncos és koreográfus is, így nem meglepő, hogy mennyire megfogott a jelenléte! A film végi tánc nagyon tetszett! Mindenképpen csak ajánlani tudom.