Az utolsó dal

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon megható, érzelmes film, nagyon tetszett, pedig nem vagyok nagy romantikus film rajongó. Miley nagyon jól játssza a szerepét, Liammel nagyon összeillenek. Megható a film végén a dal, melyet az apja helyett Ronnie fejez be.

szabomarc   2019. 01. 19.

A romantikus szálat inkább nem részletezném, az nagyon gyenge és nagyon gyerekes lett. Az apa figurája, illetve a vele ábrázolt problémakör viszont nagyon megható, sok érzelmet felkelt az emberben, összességében megmentette nekem a filmet.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Iszonyúan sírtam rajta a végén aki leül hozzá készítsen zsepit. Nagyon megható és tanulságos történet amiben meg van az első szerelem és az apai szeretet újjá épülése

veress75   2016. 07. 05.

Sajnos, nem sajnos olvastam a könyvet. Abban minden megvolt, amit egy könyvben szeretnél kapni: vicc, romantika, szomorúság, öröm. Sajnos ami a könyvben nagyszerű volt, azt a filmből mindet kivették. Így nem sok értelme volt számomra a filmnek.

adibandii   2015. 05. 12.

Miley Cyrus bebizonyitotta,hogy nem csak énekelni tud,de a színlszkedéshez is konyit.Ő és Liam Hemsworth remek szerelmes párt alkottak.Egy megható,romantikus filmet hozrak össze.Nem vártam se többet se kevesebbet a filmtől.