Az utolsó dal

Az utolsó dal

The Last Song

A Nicholas Sparks (Séta a múltba – A Walk to Remember, Szerelmünk lapjai – The Notebook) bestselleríró következő regényéből készülő film, Az utolsó dal egy kicsiny amerikai tengerparti városban játszódik, és a középpontjában egy családjától elidegenedett apa… Több

Forgatókönyvíró: Nicholas Sparks, Jeff Van Wie
Premier (HU): 2010.06.03. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.10.07 Filmbarát73

Na, engem jól megvettek ezzel a történettel! Igazán szívhez szóló alkotás! Zeneileg sem volt hiányérzetem! Szinte tornádóként söpört végig rajtam! Kár lett volna kihagyni!!!

2016.07.25 Leilani

Nagyon megható, érzelmes film, nagyon tetszett, pedig nem vagyok nagy romantikus film rajongó. Miley nagyon jól játssza a szerepét, Liammel nagyon összeillenek. Megható a film végén a dal, melyet az apja helyett Ronnie fejez be.

2020.02.15 indingo

Tipikus Nicholas Sparks történet. Kicsit hatásvadász, de elnézzük neki. A története eléggé kiszámítható, de legalább a dalok jók.

2019.01.19 szabomarc

A romantikus szálat inkább nem részletezném, az nagyon gyenge és nagyon gyerekes lett. Az apa figurája, illetve a vele ábrázolt problémakör viszont nagyon megható, sok érzelmet felkelt az emberben, összességében megmentette nekem a filmet.

2016.07.05 veress75

Sajnos, nem sajnos olvastam a könyvet. Abban minden megvolt, amit egy könyvben szeretnél kapni: vicc, romantika, szomorúság, öröm. Sajnos ami a könyvben nagyszerű volt, azt a filmből mindet kivették. Így nem sok értelme volt számomra a filmnek.

Miley Cyrus és Liam Hemsworth ennek a filmnek a forgatása közben jöttek össze.Szerző: dandelion1983

Bandish Bandits
2020