Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Az utolsó dal

indingo   2020. 02. 15.

Tipikus Nicholas Sparks történet. Kicsit hatásvadász, de elnézzük neki. A története eléggé kiszámítható, de legalább a dalok jók.

NGN   2020. 01. 15.

Nicholas Sparks regényéből készült megható és tanulságos film. Romantikus lelkeknek kötelező darab.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon megható, érzelmes film, nagyon tetszett, pedig nem vagyok nagy romantikus film rajongó. Miley nagyon jól játssza a szerepét, Liammel nagyon összeillenek. Megható a film végén a dal, melyet az apja helyett Ronnie fejez be.

szabomarc   2019. 01. 19.

A romantikus szálat inkább nem részletezném, az nagyon gyenge és nagyon gyerekes lett. Az apa figurája, illetve a vele ábrázolt problémakör viszont nagyon megható, sok érzelmet felkelt az emberben, összességében megmentette nekem a filmet.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Iszonyúan sírtam rajta a végén aki leül hozzá készítsen zsepit. Nagyon megható és tanulságos történet amiben meg van az első szerelem és az apai szeretet újjá épülése