Dirty Dancing - Piszkos tánc 2. (2004)

Dirty Dancing: Havana Nights

Kazydo   2020. 09. 05.

A zenék maradtak jónak, a táncok is tetszettek, de a film nem adta azt a hangulatot amit az első rész. Nem csalódtam, hiszen a legtöbbször az ilyen második részek jócskán elmaradnak az elődjeiktől, így nem ért meglepetés.

dailyfilmsan   2019. 02. 01.

Nekem tetszett, bár emlékeimben kicsit komolyabnak tűnt a film. Az igaz történet mivolta tulajdonképpen csak a kormányváltást illeti semmi köze nincs a szereplőkhöz. Ha már szereplők akkor meg kell említeni hogy a két főszereplő jól összeillik. Megvo... több»

GedyPapa   2017. 05. 08.

Nem szabad összehasonlítani az első résszel, hiszen más szereplők, más kvalitásokkal alkották a gárdát, akik szerepeltek a filmben. Nekem tetszett ez a megközelítés is és némi hiányosságoktól eltekintve jónak tartottam.

puffancshercegnő   2016. 09. 12.

Ha nem akarjuk összehasonlítgatni a két filmet, akkor ez is nagyon jó a maga nemében. Hangulatos helyszínen és időben játszódik, ami jól megalapozza a film hangulatát. Ehhez már csak ráadás a történet és a remek tánc koreográfiák

NFG   2018. 03. 23.

Nem értem miért kellett ugyanazt a címet adni neki, ha köze nincs az előző részhez! Szerintem észrevehető, hogy egy nagyon gyenge koppintásról beszélünk!

Norr91   2015. 03. 05.

Nekem a 2 jobban tetszett, mint az 1, valószínűleg azért, mert ezt láttam először. A tánc egyébként is közel áll hozzám, bár én néptáncoltam, de az lényegtelen :)

bucibigyo   2015. 01. 25.

A Dirty Dancing 1 nagyon jó volt, ennek szinte semmi köze hozzá, a címet kivéve. De ez elég gyengén sikerült.

A 2017-ben kirobbant MeTo mozgalomban Romola Garai is megszólalt. Mint kiderült Wetstein kötelezte az akkor 18 éves színésznőt hogy hotelszobájában, egy szál köntösben látogassa meg őt különben elveszíti Katey szerepét.

(dailyfilmsan)

A főszereplőnőt a premier után sokszor szembesítették a kritikusok azzal, hogy nem volt elég vékony a szerephez.

(dailyfilmsan)

A főszereplőnő, Romola Garai első hollywoodi filmje.

(dailyfilmsan)

Az első részből csupán csak Patrick Swayze jelenik meg ebben a filmben, mint tánc tanár.

(dailyfilmsan)

A film készítői 25 millió dollárt költöttek a Dirty Dancing 2. részére.