Step Up 4: Forradalom

Step Up 4: Forradalom

Step Up Revolution
Helgus

Emily (Kathryn McCormick) profi táncosi karrierről álmodik, ezért Miamiba költözik. Itt hamarosan beleszeret egy Sean nevű fiúba (Ryan Guzman), aki a Banda nevű tánccsoportot vezeti, amely profin kidolgozott, látványos flash mobokkal hívja fel magára a figyelmet. Amikor egy dúsgazdag üzletember épp a Banda területén tervez szállodákat építeni, és emiatt emberek ezrei veszítenék el az otthonukat, Emily kötelességének érzi, hogy csatlakozzon Seanhoz és a Bandához. Együtt dolgoznak azért, hogy a táncot puszta előadó-művészetből a tiltakozás művészetévé változtassák, és a nagy ügyért még az álmaikat is készek feláldozni.

Rendező: Scott Speer
Író: Amanda Brody
Forgatókönyvíró: Duane Adler
Premier (HU): 2012.09.06.
Több

2018.01.26 Bogii

Jó kis film látványos koreográfiákkal és zenékkel, valamint a színészek is egész jók. Egyszer mindenképp megéri megnézni.

2016.12.21 trixxy

Végre nem verseny van a középpontban, hanem más célért táncolnak. A zenék jók, a koreográfia egyedi, a táncosok profik. Szerintem nem egy kiemelkedő mozi, de legalább nem annyira sablonos mint az előző 3 rész volt.

2015.10.31 katalin19

Forradalom a címe is nagyon vagány. Forradalomként is jön át a film mondandója. Írtó jól táncolnak. Jók a karakterek a helyszínek. A hátterek is nagyon ott vannak. Egyszerűen nagyon jó.

2015.05.08 Helgus

Tegnap néztem meg. Nem a történet, hanem a tánc miatt. Az ilyen filmekben a hangsúly ezen van. Én ajánlom mindenkinek, látvány és koreográfia szempontjából mindenképp megéri. Az előző filmekhez képest sajnos nem üti meg a 3. részt, de imádtam. Szerintem jó film

2015.11.30 golyo95

Nem a történet miat néztem meg hanem a tánc miatt. imádom az ilyen filmeket amiben sok jó zene és kitünö táncosok vannak.

Bandish Bandits
2020