Enccso

Veszélyben az utcai táncosok otthona, a Kalózokat ki akarják lakoltatni a lepukkant New York-i áruházból. Egyetlen esélyük a maradásra, ha a pénzdíjas utcai táncversenyen legyőzik a rivális Szamurájok csapatát. Luke tudja, hogy ehhez különleges táncosra is szüksége van. Sikerül rátalálnia Natalie-re és Moose-ra. Közeleg a verseny napja, amikor kiderül, hogy a Szamurájok ellopták a koreográfiájukat. A szorult helyzetben Moose a régi bandájához fordul segítségért. Vajon képesek lesznek az utolsó pillanatban összehozni egy olyan számot, amellyel diadalt arathatnak?

Forgatókönyvíró: Duane Adler
Premier (HU): 2010.08.26. | RTL+ (2022.11.17.)
Több

2018.03.21 hackerjulcsi

Ez már sokkal jobb, mint a Step Up! A 3D itt, e film esetében kifejezetten feldobta az egészet és volt is értelme: a táncmozdulatok még látványosabbak és így még jobban magával tud ragadni a film világa. Végre egy folytatás, ami jobb, mint, amit folytat!

2017.07.24 Deku

Sokadjára is nagyon jól beletaláltak ebbe a filmbe. A zenék szuperek és a táncos jelenetek is pörgősek. Ezért kedveltem annyira.Rám ez igazán elemi erővel hatott mert szerintem tökéletesen megfogta az film a lényeget.

2016.12.21 trixxy

Nekem semmivel sem nyújtott többet, mint az előző részek. A történet ugyanaz, csak új (fő)szereplőkkel. A 3D nem igazán nyert értelmet, és most először azt vettem észre, hogy a másik csapat tánca jobban bejött, és nem annak szurkoltam, akinek "kellett"

2015.06.01 Enccso

Az eddigi legjobb rész a sorozatból. Nagyok jók benne a táncos részek, Moose pedig mindig mosolyt csal az arcomra, nagyon jó kis karakter. És jól is táncol. Külön szeretem amikor megjelennek a filmekben az ismerős arcok a So You Think You Can Dance-ből ;)

2015.10.31 katalin19

Amikor ezt a filmet megnéztem. le nem tudtam állni. Ezerszer megnéztem. Nagyon vagány 3D-ben. Persze mindig akadnak ismerős személyek :D Ami feldobja a filmet. Ebből is látszik hogy film sorozat ;)

Bandish Bandits
2020