Josh Henderson
Drew Sidora
Damaine Radcliff
De'Shawn Washington
Channing Tatum

Tyler Gage nehéz sorsú fiatal, aki nevelőszülőknél él. Egyetlen szenvedélye a tánc, de általában haverjaival keveredik bele mindenféle balhékba. Egy nap épp emiatt köt ki a bíróságon, ahol közmunkára ítélik. Büntetését egy művészeti iskolában tölti le, ahol Nora profi táncosnak tanul. Mikor a… Több

Rendező: Anne Fletcher
Forgatókönyvíró: Duane Adler, Melissa Rosenberg
Premier (HU): 2006.12.21. | RTL+ (2022.11.17.) | Netflix (2023.10.30.)
Több

2018.08.23 kevelin

Channing Tatum szerintem ezzel a filmmel vált híressé. de egyedül ez a step up film lett jó a többi nekem nem jöt t be. ez se 100%osan de aki szereti a hip hop táncot és az ehhez kacsolódó zenáket az imádni fogja

2017.07.12 MP170506

Jól sikerült film, bár igaz, hogy a történet nem újdonság, volt már ilyen... de a koreográfiák, a zene, a színészek által feledésbe merül ez a kis hiba.

2018.05.14 Filmelemző

Mindig is szerettem ezt az amerikai fiatalokról szóló táncos filmet, mely sok egyéb mellett arról hires, hogy itt jött össze egymással Channing Tatum és későbbi felesége, a csodaszép (mellesleg szíriai felmenőkkel rendelkező) Jenna Dewan. Jó a rendez... Több

2018.02.28 MMcFly2015

A mára már elvetemült Step Up széria első darabja, ami még meghúzza a határt a táncot és a történetet illetően is. Így kapunk egy nem túl eredeti, de kellemes - inkább nézhető romantikus filmet. A néger gettó környezet számomra erőltetetten hatott, n... Több

2018.03.21 hackerjulcsi

Nagyon látványos film - de kizárólag a táncosok miatt, ami igazából a lényege is a filmnek. Maga az alapötlet és a film története egy kliséáradat, de az, ahogy táncolnak benne mégis filmmé és élvezhetővé teszi az egészet.

a filmben majdnem lecserélték Channing Tatumot, aki túlságosan ideges lett attól, hogy a műfaj profijaival kell majd táncolnia.Szerző: lolita13

A főszereplőket játszó Channing Tatum és Jenna Dewan Tatum, akik a forgatáson találkoztak, 2009-ben összeházasodtak.Szerző: kázsé

Channing Tatum nem profi táncos, és tartott is attól, hogy megjelenjen a filmben.Szerző: kázsé

Jenna Dewan Tatum el kellett, hogy takarja a tetoválásait a film kedvéért.Szerző: kázsé