Kóristák

Les choristes

2022.01.21 Svetlana

Tetszett, na a színészi alakítás itt látszik igazán!

2015.06.10 Dodi

Egy kicsit jobb hangsúlyozással valóban tökéletes lehetett volna: az igazgató és a felügyelő szerepe erősen túldimenzionált a gyerekszerepekével szemben, ami némiképp árnyalja a drámát ( és véletlenül sem vígjátékot!), de így is kiemelkedő alkotás, tanító erejű.

2016.06.09 Pirospingu

Olyan gyönyörűen nem él klisékkel ez a film, hogy bármennyire is gagyi az alaptörténet, mégis meg lehet szerenti ezt a nem mindennapi helyzetet.

2016.04.30 Leoni

Kellemes, érzékeny, kedves film, aranyos gyerekekkel, és nagyon szép dalokkal. A francia tanárnőnk vitt el az osztállyal megnézni akkoriban, és nagyon jó választás volt tőle.

2015.06.21 szafffy

Azoknak ajánlanám jó szívvel, akik szeretik a zenés, táncos és francia filmeket. Könnyed, kissé ”langyos" film, -olykor átmegy unalmasba. Egyszer érdemes megnézni azért.

2016.01.30 dóri

Magával ragadó film. Könnyen azonosulni lehet egyes karakterekkel. Az embert megérinti, ami a zenének is köszönhető. Szívesen nézi az ember többször is meg.

2015.11.04 Ballerz93

Volt már jobb is. Szerencsére annyira azért nem volt rossz, mint elsőnek tűnhet a kommentemből azonban fel se tudom magasztalni. Erősen hoz egy közepes szintet, ami egyszeri alkalomra bőven elég azonban arra, hogy később is emlegessük édes kevés.

2015.02.14 lombaresztii

Nagyon megható film, jó felépítésű, és minden rendben van vele. egy igazi klasszikus.

2018.05.20 Sotworld

Sablonos giccsparádé.