Nem oké

Not Okay

2024.02.15 Fikatours_blogger

Ez a film nem oké

Mindjárt az elején spoilerezi saját filmjét a rendező. Az utolsó pillanatig reménykedtem, hátha tartogat még egy fordulatot a történet, de sajnos nem. A karakterfejlődésnek sincs sok értelme, ha nem vezet sehova.

2023.04.02 Syracuse

Görbe tükör a TikTok-generációnak

A Nem oké egy gagyi, rossz film. Viszont szándékoltan gagyi, és szándékoltan férne rá a szkript egy zsebkendőre. A film lényege nem az, hogy mi történik a játékidő alatt, hanem az, hogyan történik. Tökéletes tükröt tart a nézőnek, hiszen a mai fiatalok (és egyébként szinte mindenki, korosztálytól függetlenül) zombik, már-már gépek, akik a közösségi média hálójában élnek, az életük és személyiségük legmeghatározóbb momentumai a lájkok és a kommentek. Ezt a társadalomkritikát pedig egy könnyed hangvételű, szatirikus, annyira-rossz-hogy-már-jó filmbe sikerült implementálniuk a készítőknek. Majdnemhogy tökéletes, de azért látni benne olyan hibákat, amiket már nem tudok a szándékos gagyiság számlájára írni. A színészek is hozzák a kötelezőt. Mindenkinek ajánlom!

2023.11.05 Török389133

Ez csak dráma volt, nem vígjáték, de annak is nagyon unalmas.

2022.07.31 BloodyMary

Ez tipikusan az egyszer nézhető kategória, ami sokkal többet ígért (az előzetes, a szinopszis), mint amit hozott. Kissé kiszámítható is, szóval ez egy közepes most tőlem.

2022.07.29 Mark

Nem nekem való. A szociológusok/pszichológusok talán többet tudnak ebből kihozni, mint a szórakozni vágyók. Tetszett, hogy humort is tettek bele, és megpróbáltak vígjátékot csinálni, de valójában ez sötét, mármint nagyon sötét. Ez egy tükörképe annak... Több

2022.07.30 yoko

Egy könnyed tinivígjátékra számítottam, amely a közösségi média nevetségességét helyezi reflektorfénybe. De ennél több volt, főleg a vége felé. Rajongok Zoey Deutch-ért, és nem okozott csalódást. Adjatok neki egy esélyt! A végén tényleg kifizetődik.