Tolakodó pillantás

Tolakodó pillantás

Olhar Indiscreto

Miranda, a fékezhetetlen kukkoló és rendkívül képzett hacker sorsa megváltozik, amikor találkozik álmai férfijával. De vajon olyan lesz-e a férfi, mint amilyenre számított?

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: Marcela Citterio, Camila Raffanti
Ország: Brazília
Premier: 2023 | Netflix (2023.01.02.)

Débora Nascimento

2023.09.23 Beckham1

Vegyes érzések...

Szerintem maga a kezdeti ötlet, amire épül a film, jó. Eléggé elmegy a sorozat egy szappanopera feeling irányába, ami összességében hatalmasat von le a sorozat értékéből (ami alapból is csekély). Főszereplő nő kellemes, mindenképp egy csillag az övé a 3-ból, amit adtam a sorozatra.

2023.01.03 szemtelen

Brazil bűnügyi szexfilm

Az új brazil csoda, egy buta bűnügyi dráma erotikus ruhába öltöztetett lidérces szörnyszülötte. Az erotikus szót ebben az esetben túl finomra hangoltam, hiszen a 30-40 perces epizódok mindegyikében van 5-10 perc „soft porno”, ami eléggé meglepett a Netflix kínálatában. Az alkotás egy olyan filmsorozat, ami visszakanyarodik a szappanoperák nívótlan minőségére, illetve azok művészi értéktelenségére. Egy kukkoló hekkernő belekeveredik egy gazdag család szövevényes és agyonbonyolított botrányaiba. Megcsalások, hűtlenségek, gyilkosságok, ééés kiszámíthatatlanul adagolt szex, szex, szexjelenetek sorozata (ami egy érthetetlen bónusz a nézőnek) – vélhetően érdekes is lehetne, de nem az. Megannyi álló kamera, üres párbeszédek, rossz zeneválogatás, és alulmúlt színészi alakítások. Úgy gondolom, jobban jártunk volna, ha ez a minisorozat, Brazíliában marad.

2023.01.13 Robinson76

A szex az oka mindennek

A kukkoló hekkernek és szexmunkás szomszédjának útjai keresztezik egymást. Előbbi egy önvédelemből elkövetett gyilkosságot követően belekeveredik egy gazdag család szövevényes és botrányoktól sem mentes, megcsalásokkal és gyilkosságokkal kikövezett életébe. Mindezt túladagolt szexjelenetekkel telített köntösbe bújtatva teszi, amolyan szappanoperaszerű szintre süllyesztve ezt az amúgy többre hivatott sorozatot.

2023.01.02 Zsolt

Elég nagy csalódás volt ez a sorozat, sima pornó volt az egész, csak a lényeget kihagyták - vagyis azt, amiért az ember pornót néz. Állandóan csak a kefélésről van szó, mintha állandóan csak az járna az emberek fejében. Elismerem, gyakori téma, de nem csak erről szól az élet.

Napéjegyenlőség
Az elfelejtett völgy