Pina
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

lexlutor   2016. 03. 24.

Volt valami kissé unalmas az első egy harmadában. Nem nagyon tudott lekötni. Van egy kis dokumentumfilm beütése, talán ezért is. A hangulata nagyon lebilincselő, csakúgy mint a képi világa. Ajánlom mindenkinek!

tamas84   2015. 07. 25.

Féltem kicsit ettől a filmtől, mivel azt hittem, hogy egy szimpla muzicalről van szó, és ez a műfaj nem igazán jön be nekem. De ez a film nagyon kellemes csalódást okozott nekem. A kameramozgás olyan jól össze van hangolva a tánc koreográfiájával, hogy hihetetlen. Ezen belül a zene is jól illeszkedik mindenhol. Jó kis film ez!

WaldyxMan   2015. 04. 02.

Tetszik az energikussága, az élet igenlő atitűde miatt. Szerintem bármikor ha megnézi az ember ezt a filmet, feltöltődik. Sőt, inspiráló is egyen, simán el tudom képzelni, hogy bárki táncra perdülnek legszívesebben, miközben nézi ezt a filmet.