Pina

A Pina című dokumentumfilm tisztelgés a néhai német koreográfus, Pina Bausch előtt. Az alkotásban a művész táncosai Pina leghíresebb darabjait adják elő.

(rbernadett)

Rendező: Wim Wenders
Író: Wim Wenders
Zene: Thom
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2011.02.13.

2016.03.24 lexlutor

Volt valami kissé unalmas az első egy harmadában. Nem nagyon tudott lekötni. Van egy kis dokumentumfilm beütése, talán ezért is. A hangulata nagyon lebilincselő, csakúgy mint a képi világa. Ajánlom mindenkinek!

2015.07.25 tamas84

Féltem kicsit ettől a filmtől, mivel azt hittem, hogy egy szimpla muzicalről van szó, és ez a műfaj nem igazán jön be nekem. De ez a film nagyon kellemes csalódást okozott nekem. A kameramozgás olyan jól össze van hangolva a tánc koreográfiájával, hogy hihetetlen. Ezen belül a zene is jól illeszkedik mindenhol. Jó kis film ez!

2015.04.02 WaldyxMan

Tetszik az energikussága, az élet igenlő atitűde miatt. Szerintem bármikor ha megnézi az ember ezt a filmet, feltöltődik. Sőt, inspiráló is egyen, simán el tudom képzelni, hogy bárki táncra perdülnek legszívesebben, miközben nézi ezt a filmet.