Balaton Method

Szimler Bálinték Kodály Method-videóinak egészestés lezárása olyan magyar zenekarok közreműködésével, mint Quimby, a Middlemist Red, a Soerii & Poolek, az Elefánt, a Bin-Jip, a Subscribe, Punnany Massif és Akkezdet Phiai.

(hp)

Rendező: Szimler Bálint
Forgatókönyvíró: Rév Marcell, Szimler Bálint
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.03.26.

2016.04.23 Leoni

Ez a film jó eszköz az agy kikapcsolására, és a zenei palettánk bővítésére! Néhány számra még most is emlékszem belőle, amit csak akkor ismertem meg.

2015.12.28 Niki19

Nagyon tetszett nekem ez a film, bár inkább csak a zenék miatt. A dalok nagyszerűek benne. Érdemes legalább egyszer megnézni a filmet. Csak ajánlani tudom.

2015.05.13 jazzy

Végre valami hasznos, és nagyszerű és igazán újító jellegű. Külön csodálatot érdemelt, hogy megvalósult egyfajta összedobás a crowd funding jegyében. Remélem még sok hasonló jellegű dolog születik más tájegységekről is.

A film jelölést kapott a jihlavai fesztiválon a legjobb dokumentumfilm kategóriában 2015-ben.Szerző: KaTuS55

A Balaton Method az első magyar film, amely közösségi finanszírozással készült.Szerző: hp

(2015. 08. 04.)
Az élőzene ünnepe
A Balaton Methoddal a hónap elején már találkozhattak a magyar könnyűzene szerelmesei az Akvárium klubban tartott teltházas premiervetítésen, de aki lemaradt volna, most a mozikban is találkozhat az első, magyar, közösségi finanszírozással létrehozott filmmel. Több