Pomádé

Grease

2019.07.16 ZozArt89

Maga a sztori végtelenül kiszámítható, mmondhatni olyan mint a faék. Viszont ezen része jól működik. A táncokkal és zenékkel dobják fel az amúgy egyszerű történetet.

2018.04.17 Murphyyy

Két szó: örök és megunhatatlan. Travolta pedig zseniális.

2021.11.23 Péter Fazekas

Ez egy remekmű!!!

2018.07.07 oneminute

Klasszikus és megosztó darab. Azt hiszem nincs ember, aki legalább nem hallott volna róla, s aztán mindenki eldöntheti, hogy számára mennyire emészthető a Pomádé.

2019.02.07 vyctoria79

Remek zenék, remek dalok és bájos "tini" történet. Megunhatatlan, örök klasszikus.

2016.07.28 feketerigous

Imádom ezt a filmet, mindig megnézem, amikor a tévé adja, és még mindig nem untam meg. A színészek szuperek és a történet is nagyon magával ragadott. A zenék fülbemászóak és nagyon tetszenek. Csak ajánlani tudom, mindenkinek érdemes megnéznie, legalább egyszer! :)

2015.09.01 Barthy

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne 0 pontot adnék.

2015.05.10 kiskat

Szerintem egy nagyon cuki film! Kisebb koromban a kedvenc filmem volt. Visszahozz a 80as éveket, és olyan mint ha ott lennénk. Csak ajánlani tudom, ha van egy délutánod és valami happy filmet szeretnél megnézni!

2016.04.07 agi89

Ki tudja hányszor láttam és még mindig nem unom. Óvodás koromból is emlékszem rá, hogy néztem és szerettem. Ha mondjuk csak 10 filmet nézhetnék életem végéig, a Grease biztosan az egyik lenne amit beválogatnék. :)

2014.10.05 Bulki

Aranyos film, a gimnázium és az 50-es évek hangulatát idézi meg, persze az Egyesült Államokban. Szerethető dalok és karakterek, és még most is meg lehet nézni, ennyi évvel a film készülte után. Szóval szerintem jó film.

2016.06.12 Zsombi

Uh, john Travolta nagyon nyálas és ezekkel a zenékkel a világból ki lehetne kergetni engem. Persze, ha valakinek pont az 50-es évek iránt van nosztalgiája... De én biztos nem mennék vissza az időbe, hogy ezt a nyávogást hallgathassam.

2017.05.13 erika23veres

Tetszett, gyerekkoromban egyszerűen imádtam. Felnőtt fejjel is, de így már kicsit más.Vicces néhol Travolta személyisége maga. Olivia viszont a kötelezőkön túl teljesített bőven.

2018.03.26 Pyarron95

Én meg a musical műfaj két külön kategória vagyunk, de ha mindenképp ilyet kell nézzek, akkor a Grease az, amihez szívesen le tudok ülni. Remek zene, nagyszerű koreográfiák, és a fiatal Travolta megvillantja, miért is fedezték fel annak idején.

2017.10.09 TMLNSN ANGELIKA

Fantasztikus, és bármikor újra tudom nézni. Fülbemászó zenék, és szerethető karakterek. Travolta egyértelműen nagyot alakít, kétlem, hogy van olyan nőnemű egyén, ki legalább egy kicsit nem zúgott volna bele.