Rachcha

e-batta   2016. 10. 05.
Szívem csücske

Szívem csücske, Ram Charan (Raj) a főszereplője, mellette pedig a 100% Love-ban már megdicsért Tamannaah Bhatia (Chaitra). A sztori meglehetősen szövevényes, megpróbálom röviden összefoglalni. Az extrémfogadásokból élő Raj mindig nyer, pedig a legtöbbször a tét az élete. Ebből támogatja fogadott szüleit, de főleg gyógyíthatatlan alkoholista nevelőapját. Egyéniségük különbözősége már abban is látszik, hogy Raj (amnéziásan) gyerekként találta meg az iszákos férfit, hazavitte, majd "örökbefogadta". Most viszont azonnali májátültetés miatt szüksége lenne 2 millió rúpiára, ezért legutóbbi vesztes ellenfele újabb fogadást ajánl. Érje el, hogy beleszeressen Chaitra még az év vége előtt. Nem könnyű... több»

PinkPetra   2015. 09. 28.

Egész jó kis romantikus akciófilm. A dalok is igen fülbemászóak. Nekem tetszett.