203-as szoba

Room 203

2023.05.20 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Ez meg mi a rézfánfütyülős betyárbarack???

Teljesen megdöbbentőnek tartom a tényt, hogy a 203-as szoba című filmre egy 2022 legjobb horrorfilmjeit ajánló listán találtam rá. Bár igaz, hogy a lista első helyein valóban jó filmek szerepeltek, mint például a Hellbender vagy az X , önmagában az ... Teljes kritika

2022.04.11 kukori777

Az, hogy egy film, amely 1 óra 44 perces játékidőalatt 4 óranak tűnik, önmagában is bravúr. Ennyi karakterfejlődés és mégsem érzünk semmit a két főszereplő lány iránt. Rosszul játszott, rosszul megírt, unalmasabb filmet nem is tudok elképzelni. Érdemes elkerülni.

2023.01.20 polgy

"Szoba" sem jöhet hogy mégegyszer megnézzem

A film felénél elkezdtem dolgozni a laptomon, így csak kb. 50 percet vesztegettem el az életemből.

2022.04.22 fester

20 perccel hosszabb, mint kellene, de összességében átlagos film. Jó, ha nincs jobb dolgod az estéddel. Határozottan nem a legrosszabb horror, az biztos.

2022.05.03 Zoli

Ebben a filmben tényleg nincs semmi ijesztő, és ami van, azt szó szerint nem látod, hogy mi történik, mert túl sötét. Ez a film 80%-ban gyenge fényviszonyok között készült. Az emberek a film nagy részében sötétben sétálnak.