A karácsony mentőakció

Santa & Cie

2024.02.08 Török389133

Voltak unalmasabb részei, de voltak benne nagyon jó poénok, lehet rajta jókat nevetni, és jópofa az egész.

2019.12.23 P

Én nagyon jól szórakoztam a film alatt. Ez a kissé ügyefogyott Mikulás-karakter rendkívül jól áll a filmnek, és jól passzoltak a poénok is, amik nem voltak eget verően viccesek, de képesek voltak megnevettetni. Összeségében jó film, érdemes megnézni. Egyszer mindenképp!

2018.11.30 cvölf

Szívhez szóló és humoros történetet mutat be A karácsony mentőakció, ami a gagyinak ható címe ellenére tartogat kellemes meglepetéseket. Nem az év legjobb filmjét kell várni tőle, de minket kimondottan jó érzéssel töltött el.

2018.12.02 ovejuna

Számomra csalódás volt a film, és leginkább a gyenge forgatókönyve miatt. Se íze se bűze ennek a sztorinak. Kiemelném a kimondottan tetszetős operatőri munkát, de ezen kívül nem sok pozitívat tudok elmondani a filmről.

2019.12.01 petresku

Hát, azt kell, hogy mondjam, hogy a temérdek karácsonyi tematikájú családi film után, ez egy egészen üdítő darab. Nem állítom, hogy túllépne a konvenciókon, de ettől függetlenül egy egész jó darab.

2018.11.29 tony6

Nagyon kellemes hangulatú film, szerintem nagyon ideális egy közös családi mozizáshoz, szóval mindenkinek csakis ajánlani tudom!