Golshifteh Farahani
Grégoire Ludig
Golshifteh Farahani
Pio Marmai
Alain Chabat

Alain Chabat egy interjúban elárulta, hogy a filmjéhez az adta az ötletet, amikor az Egyesült Államokban töltött néhány napot a Karácsony idején. "Mindenki a házát, az utcákat és a a boltokat díszítette... Elképzeltem, milyen lenne, ha a Télapó néhány nappal hamarabb érkezne épp a legnagyobb felfordulás kellős közepén."

Kevesen tudják, de Alain Chabat rendező egy cameo erejéig feltűnt Luc Besson filmjében, a Valerian, és az ezer bolygó városá-ban.

Alain Chabat rendező elmondta, hogy 2015-ben kezdte el írni a film forgatókönyvét, de akkor még nem voltak konkrét tervei, csak kedvtelésből áll neki az írásnak.