Karácsonyi fénytusa

Karácsonyi fénytusa

Candy Cane Lane
R9CK3R

Eddie Murphy

Egy férfi elhatározza, hogy megnyeri a környék éves karácsonyi dekorációs versenyét. Megállapodást köt egy manóval, hogy segítsen neki nyerni – és a manó olyan varázslatot mond, amely életre kelti a karácsony 12 napját, ami váratlan káoszt hoz a… Több

Rendező: Reginald Hudlin
Forgatókönyvíró: Kelly Younger
Premier: 2023.11.30. | Amazon Prime Video (2023.12.01.)

KULCSSZAVAK

2024.04.23 Török389133

Egyáltalán nem rossz ez a film, kedves, aranyos, a története sem szokványos, egy karácsonyi filmnek teljesen jó.

2023.12.29 RigbyTheMad

Karácsonyi fekete tusa!

Az alaptörténete nagyon jó volt, az animálása is. De az az alja stílus, amit a feketéknél megszokhattunk, az itt, ebben filmben végig benne volt. Egyszerűen frusztráló és szégyenteljes az a viselkedés és az beszéd, amit művelnek. Lehetne nekik is emberiesen, normálisan, intelligensen viselkedni, de az nem megy sajnos. Más szereplőkkel biztosan még jobb lett volna. De így sajnos eléggé gáz volt végignézni. És az, hogy erőltetik a filmekben ezt a dolgot, csak rosszabbat tesznek vele! Tekerni nem kellett, pedig lehetett volna. :D

2023.12.28 R9CK3R

Eddie miatt néztem meg csak, de most az egyszer csalódtam... Az elején már kételkedtem, és a végére ritka nagy kreténség kerekedett ki az egészből, úgyhogy nem ajánlom senkinek!

2023.12.10 kaloz44

Nem volt rossz. Annyira nem volt vicces, inkább gyerekfilm, mint családi vígjáték. A feleség nekem picit idegesítő volt.

2023.12.01 lejov

Nem találtam valami érdekesnek, vagy felemelőnek. Eddie Murphy azért vicces benne, még akkor is, ha az alakítása amolyan félig-meddig próbálkozás csak.

Thaddeus J. Mixson és Reginald Hudlin korábban A védő (2020) című filmben dolgoztak együtt.Szerző: szarka84

Ez Eddie Murphy első olyan filmje az 1992-es Bumeráng óta, amit Reginald Hudlin rendezett.Szerző: szarka84

A Karácsonyi fénytusa Eddie Murphy második közös munkája az Amazon Originallal.Szerző: szarka84

A lelkek alkímiája
Csodatévők