Karácsonyi fénytusa

Candy Cane Lane

2024.04.23 Török389133

Egyáltalán nem rossz ez a film, kedves, aranyos, a története sem szokványos, egy karácsonyi filmnek teljesen jó.

2023.12.29 RigbyTheMad

Karácsonyi fekete tusa!

Az alaptörténete nagyon jó volt, az animálása is. De az az alja stílus, amit a feketéknél megszokhattunk, az itt, ebben filmben végig benne volt. Egyszerűen frusztráló és szégyenteljes az a viselkedés és az beszéd, amit művelnek. Lehetne nekik is emberiesen, normálisan, intelligensen viselkedni, de az nem megy sajnos. Más szereplőkkel biztosan még jobb lett volna. De így sajnos eléggé gáz volt végignézni. És az, hogy erőltetik a filmekben ezt a dolgot, csak rosszabbat tesznek vele! Tekerni nem kellett, pedig lehetett volna. :D

2023.12.28 R9CK3R

Eddie miatt néztem meg csak, de most az egyszer csalódtam... Az elején már kételkedtem, és a végére ritka nagy kreténség kerekedett ki az egészből, úgyhogy nem ajánlom senkinek!

2023.12.10 kaloz44

Nem volt rossz. Annyira nem volt vicces, inkább gyerekfilm, mint családi vígjáték. A feleség nekem picit idegesítő volt.

2023.12.01 lejov

Nem találtam valami érdekesnek, vagy felemelőnek. Eddie Murphy azért vicces benne, még akkor is, ha az alakítása amolyan félig-meddig próbálkozás csak.