SunnyM   2016. 07. 28.

Az egyszerű angol nyelvezete miatt én az angolt tanuló lányomnak is le szoktam vetíteni egy-két epizódot, mivel egyszerű a nyelvezete.

doobie   2016. 06. 20.

Viszonylag nézhető sorozat, de azért nem visszük otthon túlzásba, mert az amerikai agymosó szemlélet azért ott van a pult alatt ebben is.

juliS   2016. 06. 08.

Nagyon kedves animációs mesefilmsorozat, minden gyerekes ismerősömnek bátran ajánlom, különösen a kislányok kedvelik.

Nik   2015. 08. 19.

Nem igényel nagy agyi kapacitást, viszonylag egyszerű kis történetekből tevődik össze, de a kislányaim nagyon kedvelik. Sok az ékszer, a trendi haj és a szép ruhák - na meg a rózsaszín...

LadyN   2015. 02. 01.

Szerintem kedves és aranyos sorozat, felnőttként is tökre élvezem. Nincs benne gyilkolászás és erőszak - emiatt bátran ajánlom.