Csillag kontra Gonosz Erők

Csillag kontra Gonosz Erők

Star vs. the Forces of Evil

Az animációs film központi hőse egy inter-galaktikus harcos, aki a Földre érkezik. A Diaz családnál talál otthonra és folytatja a harcot a gonosz ellen úgy a helyi középiskolában, mint a világűrben. Legfontosabb fegyvere egy varázspálca, mellyel játszi könnyedséggel teszi helyére azon dolgokat, melyek 'bezavarnak'...

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Koreai Köztársaság, Fülöp-szigetek
Premier: 2015 | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2015) - 13 epizód
2. évad (2016) - 22 epizód
3. évad (2017) - 21 epizód
4. évad (2019) - 21 epizód

2019.10.14 pi

Nekem nagyon bejött ez a sorozat, szerintem rémesen egyszerű a története, de nagyon jók a karakterek és az animációs oldala is erős.

2017.08.07 felicity Nézhetetlen

Nagyon rossz. Az ember picit Disneyt akar nézni de egyfolytában ez megy. Unalmas hülyeség az egész. Semmi értelme.

2017.09.30 SzFa Nézhetetlen

Egyetértek az előttem szólóval 'nagyon rossz mese. Unalmas hülyeség az egész, nem sok értelme van a részeknek.' A karakterek bugyuták főleg Csillag és az apukája, de a nap sem volt sokkal jobb. Ez egy ronda idiótaság. Nem örülnék, ha a gyerekem ezt nézné.

2018.09.09 Mithrel

Ez a sorozat segített át az érettségire tanulás (vagyis "tanulás") idegtépő időszakán, amiért nagyon hálás vagyok neki. Valami tündéri az egész, a shipperek paradicsoma, és mindazoké, akik szeretik a rajzfilmekbe bújtatott komolyabb, felnőttes humort és tartalmat.

2016.01.08 kasztni

Roppant vicces az egész, nagyon bírom ezt a sorozatot.