Csillag kontra Gonosz Erők (2015)

Star vs. the Forces of Evil

felicity Nézhetetlen  2017. 08. 07.

Nagyon rossz. Az ember picit Disneyt akar nézni de egyfolytában ez megy. Unalmas hülyeség az egész. Semmi értelme.

SzFa Nézhetetlen  2017. 09. 30.

Egyetértek az előttem szólóval 'nagyon rossz mese. Unalmas hülyeség az egész, nem sok értelme van a részeknek.' A karakterek bugyuták főleg Csillag és az apukája, de a nap sem volt sokkal jobb. Ez egy ronda idiótaság. Nem örülnék, ha a gyerekem ezt nézné.

Mithrel   2018. 09. 09.

Ez a sorozat segített át az érettségire tanulás (vagyis "tanulás") idegtépő időszakán, amiért nagyon hálás vagyok neki. Valami tündéri az egész, a shipperek paradicsoma, és mindazoké, akik szeretik a rajzfilmekbe bújtatott komolyabb, felnőttes humort és tartalmat.

kasztni   2016. 01. 08.

Roppant vicces az egész, nagyon bírom ezt a sorozatot.

pi   2015. 01. 08.

Nekem nagyon bejött ez a sorozat, szerintem rémesen egyszerű a története, de nagyon jók a karakterek és az animációs oldala is erős.