Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Kalandra fel! (2010)

Adventure Time with Finn & Jake

Ms. Akárki   2019. 09. 15.

Eleinte furcsálltam a stílusát, de könnyen megszerethetőek a karakterek és igazán izgalmas és friss a cselekmény. Mai témákat gyermekies szemmel szemlélhet a néző ha mélyebben belegondol. A látványvilág is igazán gyönyörű ezzel a kesze kusza színvilággal szerintem.

Fahéjgolyó   2016. 10. 18.

Gyerekeknek semmiképpen nem ajánlanám :D . A látványvilága nem egy nagy eresztés mégis az emberben nem hagy hiányérzetet, a humora és cselekményei gyakran eléggé elvontak, mindemellett zseniális:D

Norbi   2018. 07. 23.

Ritka jó modern mese. Mostanság azt látom hogy egyre jobban megy a" mindegy mit csak valami zagyvaság legyen,ami néha vicces" mese, ez is közelít a témáját tekintve, de nagyon szórakoztató , és humoros mese.

Norbert93   2019. 04. 21.

Nem egészen kisgyermekeknek való, még ha elsőre úgy is tűnik. A mese univerzuma szépen felépített, és okosan adagolja az eredetsztorikat, visszautalásokat, easter eggeket, valamint az apokaltiptikus világ rejtelmeit. Néha feltűnik egy-két tárgy az ap... több»

emesejuhasz   2015. 06. 15.

egyik legjobb mese :) LSP a kedvencem

SzFa   2018. 02. 19.

Rettenetesen utáltam ezt a mesét, nekem ez már túl tesz a határokon. A rajz sem szép és a történet sem fogott meg. Nem tenném be a gyermekemnek ezt a mesét.

Megamovie   2016. 02. 22.

A sorozat Finn az utolsó embergyermek és Jake a varázserővel bíró extrahajlékony kutya barátságát és kalandozásait mutatja be Ooo földjén.Összességében nekem ez az egyik kedvenc animációs sorozatom mert okos a humorra és változatosak az epizódok,plus... több»

Adventure Time eredeti bevezető részében Finn-t Zack Shada szinkronizálta majd később az öccse vette át a szerepet.

(Deku)

A Cartoon Network Amazone vidámparkban, Thaiföldön, van egy Adventures Time terület amit Adventure Zone-nak neveznek.

(Deku)

Taiwani gyors vonatokon kívül és belül is úgy van kialakítva mint az Adventures Time karakterei.

(Deku)

Finn karakterét Bueno the Bear ihlette meg. Egy webkomédia karateré.

(Deku)

Minden egyes epizódban felfedezhetünk egy apró csigát kivéve a “Food Chain” részben.

(Deku)

Olivia bevallotta, hogy édesapja megszokta enni az ételét. Akárcsak a mesében.

(Deku)

Olivia Olson édesapja vígjáték író. Szintén ő alakítja Marceline apját is.

(Deku)

Marceline és Jég Király már fiatal koruk óta ismerik egymást. Furcsa módon az őket sznkronizálók is így vannak.

(Deku)

Puffancs hercegnő magyar hangja Kerekes József.

(emesejuhasz)

A Jazwares nevű játékgyártó cég akciófigurákat készít a szereplőkről.

(emesejuhasz)