Édes álmok

Édes álmok

Sweet Dreams

Patsy elválik férjétől, és megismerkedik Charlieval, akivel azonnal egymásba szeretnek, és össze is házasodnak. Charlie-t behívják a katonasághoz, míg Patsy építgeti énekesi karrierjét. Charlie viszont elkezd alkoholizálni, melyet követően rohamosan romlik a házasságuk, ezért Patsy… Több

Rendező: Karel Reisz
Forgatókönyvíró: Robert Getchell
Premier: 1985.10.11.
Ann Wedgeworth
P.J. Soles

2020.08.17 Zsuzsa Gelencsér

Nekem nagyon tetszett, Jessica leginkább drámai szinész, mindha ő énekelt volna, jól áll neki az életrajzi filmek. Nem véletlen, hogy Oscar jelölést kapott érte!!!

2019.10.01 ZeroHero

A film alapvetoen gyenge, de Ed Harrissznek meg van benne haja, ami eleve ad egy kis plusz hozza, Jessica Lange pedig egyszeruen varazslatos, o nagy pluszt ad hozza. Nelkuluk egy unalmas bazari enekelgetes lenne az egesz, de van kozottuk kemia es fantasztikusan hasznaljak a teljes eszkoztarukat.

2019.07.11 bob.007

Vao, Edd Harris hajjal :) Máskülönben eléggé felejthető lenne a film ha ő és Jessica nincs. Szinte az ő játékuk tartja az egész kócerájt.

2014.12.25 gandalf01

Tény, hogy a film egyik legerősebb része a zene, Jessica hangja és játéka egyszerűen magával ragadó. A képi világa viszont eléggé ócska, azon nincs mit értékelni sajna. Egyezzünk ki döntetlenben :)