Tina (1993)

What's Love Got to Do with It

Tina

FarZoo   2015. 06. 24.

Nagyon jól sikerült, kiváló életrajzi dráma. Sokakat meglephet néhány rész, mert az ember nem is hinné mi minden vezetett ehhez a nagy sikerhez az énekesnő esetében. Meglepő, érdekfeszítő történésekkel teli sztori a kitartásról, az egyszer fent-egyszer lent érzésről.

Toncsi   2016. 05. 22.

Manapság meg már az a nőies, ha valaki intrikus és picsog mindenért, a nőiességére hivatkozva. Nagy példakép marqd számomra azt hiszem. Éljen soká!! nem mondom h a film tökéletes volt, de nem is egyszerű visszaadni egy ilyen "tigrist"!

Buffy   2015. 01. 22.

Nagyon nagy csodálója vagyok. Igazi erős, ősi nőiesség árad belőle, és a hangja mindig lenyűgözött. Tudtam, hogy kemény élete volt. De azért megdöbbentő...

Angela Bassett a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Halle Berry és Whitney Houston mindketten versenybe szálltak Tina Turner szerepéért.

Ike Turner részét valóban Laurence Fishburne énekli.