The Runaways - A rocker csajok (2010)

The Runaways

SzFa   2017. 09. 30.

Én nagyon szeretem The runaways számait és szerintem a film is elég komolyra sikerült. Azt megértem, hogy sok mindenkinek nem tetszik, mert életrajzi film és nincsenek benne képtelenségek, de egy életérzést át ad. Fantasztikus egy film, imádom. mindig az M1 -en adták este.

deneslau   2016. 05. 13.

Egész jó film, hitelesek a színészek, jó a zenei aláfestés és maga a szellem ami átjön. Az egész miliő és kisugárzás magával ragad és utánozhatatlanul jellegzetes. Frappáns és élvezetes a befejezés. Érdemes megnézni, jó film.

Syracuse   2016. 11. 10.

Filmként jó. Viszont ez egyáltalán nem egy Runaways film, inkább egy "Joan Jett és Cherie Currie intim kapcsolata" film. A többiekről alig esik szó, a Joannál sokkalta tehetségesebb zenész Lita Fordot épphogy megemlítik. Ez így egyben már csak egy közepes film.

A film összbevétele 4600000 dollár volt.

A film 10 millió dollárból készült el.

Dakota Fanning kölcsönkért az igaz Cherrie Currie-től egy övet, amelyet a forgatás során hordhatott.

Az igazi Joan Jett a film DVD-kommentárjában azt mondta, hogy ő a való életben soha nem hordott bőrnadrágot, csak farmert, s nagyon nem tetszett neki, hogy az őt megformáló Kristen Stewart állandóan bőrnadrágban volt.