The Runaways - A rocker csajok

The Runaways

2024.02.22 Schumy1

Nagyon tetszett a film, s a lányok is. Jól játszottak. Nem ismerem a zenekart, de ami a filmben hallható, azt hiszem, Cherry Boom-szám, az nagyon jó, főleg a filmbeli. Könnyed kikapcsolódás.

2016.11.10 Syracuse

Filmként jó. Viszont ez egyáltalán nem egy Runaways film, inkább egy "Joan Jett és Cherie Currie intim kapcsolata" film. A többiekről alig esik szó, a Joannál sokkalta tehetségesebb zenész Lita Fordot épphogy megemlítik. Ez így egyben már csak egy közepes film.

2017.09.30 SzFa

Én nagyon szeretem The runaways számait és szerintem a film is elég komolyra sikerült. Azt megértem, hogy sok mindenkinek nem tetszik, mert életrajzi film és nincsenek benne képtelenségek, de egy életérzést át ad. Fantasztikus egy film, imádom. mindig az M1 -en adták este.

2016.05.13 deneslau

Egész jó film, hitelesek a színészek, jó a zenei aláfestés és maga a szellem ami átjön. Az egész miliő és kisugárzás magával ragad és utánozhatatlanul jellegzetes. Frappáns és élvezetes a befejezés. Érdemes megnézni, jó film.

2022.11.18 m.kaladze

Azért érdekelt a film mert imádom a rock-zenét és a rock csapatok körüli történeteket. Azelőtt már ismertem Lita Fordot és Joan Jettet, de először hallottam a Runaways nevű bandáról. A film előtt meg is néztem pár számukat a Youtube-on, de nem igazán... Több