Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

ANdraS   2016. 10. 12.

Egy film egy zseniális zeneszerzőről, aki nagyon nehezen viselte, hogy zenekara mindig csak Beatles árnyékában volt. Viszont Brian Wilson talán még tehegységesebb volt mint John Lennon, csak nem volt olyan szerencséje a többi zenekar tagra, illetve rosz helyen kezdték karrierjüket, Amerika akkoriban nem volt a zenében ilyen progresszív. Ez a film egyrészt a Pet sounds legendás album készítéséről szól, de leginkább Wilson nem teljesen normális lélek helyzetét vizsgálja és egy igen drámai időszakról szól, amikor teljesen összeroppant és egy alattomos psychiáter hatalma alatt tartotta és kihasználta gyengességét. Tehát a filmnek vannak némei thriller nyomai is. Minden azonban megváltozik, amikor Wilson találkzik Melindával egy autoszalonban... A film minősége határon egy mozifilm és tévéfilm között, viszont tele van jó szinészekkel akik megmentik a dolgot. Brian Wilson személyisége nagyon érdekes és megérdemelt egy filmet, de jobban is lehetet volna megcsinálni.

Kandurbaba   2016. 02. 03.

Tetszett a zenéje a filmnek és a színészi alakítás is jó. Élményt nyújt a film, de túl sok újdonságot nem adott. Egyszeri nézésre szórakoztató, műfajában jó film.

miki   2015. 03. 30.

Kellemesen melankolikus, keserédes dráma. Azt megértem, hogy nem került a hazai mozikba, de nagyon jó, hogy kiadták DVD-n. Erős film, bátran merem ajánlani.

Paul Giamatti
Bill Pohlad

Paul Dano 16 kilót szedett fel, hogy eljátszhassa Brian Wilson szerepét. Ehhez napi 4500 kalóriát kellett bevinnie a szervezetébe.