A szólista

Curacao86   2016. 09. 11.

Megható, rendkívül erőteljes karakter dráma, két remek főszereplővel, akik minden egyes mozdulatukkal a lehető legtöbbet hozzák ki karaktereikből. Hiteles, elgondolkodtató , egy-két jelenet valóban könnyfakasztó is lehet, ahogy két, ég és föld szinten különböző ember barátsága kiteljesedik úgy segítvén a másikon, hogy arról fogalmuk sincs. Minden egyes dallama megható.

mimi   2015. 04. 23.

A Szólista egy nagyon szép film a barátságról... szép, de nem kiemelkedően jó film. Jamie Foxx-on látszik, hogy nagyon hajtott egy második Oscarra, ezért néhol rendkívül túljátszotta a szerepét. Robert Downey viszont megint tökéletes volt, (egyik kedvenc színészem, szóval lehet kicsit elfogult vagyok vele).