Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Eldorádó, az elveszett város

(The Lost City of Z)

hsanya182  2017. 11. 14.

Szeretem az izgalmas filmeket, ez viszont elég unalmas és vontatott volt. Talán kicsit reálisabb mint Tom Cruize Múmia c. filmje, igaz az sokkal izgalmasabb ellentétben realitásában elég túlzó. Ezt a filmet akkor nézzétek, ha nagyon ráértek, egy haláli unalmas napra talán belefér, hogy ne érezd azt hogy teljesen elpazarolt idő :) Pozitívumai: a néha néha feltűnő csodaszép tájak; a film elején lévő szarvas üldözés; néhány intelligens párbeszéd. Hátránya: Az unalom és üresség tátong a megnézése után. Sok az értelmetlen fecsegés. A vége azért elgondolkodtató és szomorú, megérte e...

matrosh1980  2016. 10. 25.

Bár eléggé lassan indult, vontatott volt, azért a film a második harmadánál kezdett igazán érdekes lenni. Egy kicsit didaktikusnak érzem a mondandóját, de nagyon jól szórakoztam rajta.

Buffy  2017. 04. 22.

Bár a stílusa mintha kissé az Indiana Jonesra hasonlítana, természetesen szó sincs erről. Ez egy jó kis remekbe szabott dráma, aminek nagyon jó története és hangulata van.

petresku  2017. 01. 10.

Szinte minden kocka a helyén van, mintha mindent nagyon jól eltaláltak volna a készítők. Ajánlom mindenkinek! :)

Smoking Barrels: The Lost City of Z
A The Lost City of Z tehát nem egy könnyű eset, valószínűleg nem mindenki számára lesz könnyű megteremteni a kapcsolatot ezzel a sajátos hatásmechanizmussal, ilyenkor pedig egy unalmas és üres alkotásnak tűnhetnek a látottak. Ugyanakkor kellő nyitottsággal az év egyik, ha nem is legjobb, de legkülönlegesebb filmélményében lehet részünk, amelynek hatását még jó darabig nehezen tudjuk majd levetkőzni.

8/10

Charlie Hunnam alakítja Tom Holland apját, habár a színész mindössze 17 évvel idősebb Holandnél.

A dzsungelben leggyakrabban a rendező James Gray főzött a színészeknek és a stábnak, általában tésztát.

Ian McDiarmid első egészestés filmje a 2005-ös Star Wars III. rész: A Sith-ek bosszúja óta.