Deku   2017. 10. 25.

Lehetett volna ez sokkalta jobb is ez nem vitás. Mert ez még elégségesnek is gyenge volt. Ettől a filmtől azért én személy szerint sokkal többet vártam volna.

Diesel   2018. 02. 15.

Zseniális film. Többször láttam már nekem személy szerint az egyik kedvencem ebben a témában. Életrajzi romantikus gengszterfilm. Nagyon örültem neki hogy Johnny Deep alakította John Dillingert. Más színészt nem is tudtam volna elképzelni erre a szerepre. Johnny Deep teljesen átszellemül a film ideje alatt és hitelesen alakítja Dillingert. Maga történet jól felépített a kamera mozgások az operatőri munka is hibátlan. A helyszín a szereplők ruházata, a járművek teljesen korhűek igazából olyan mintha ott lennénk mi nézők is. A zeneszerzőt Elliot Goldenthalt kiemelném még mindenképpen. A film zenéje teljes mértékben passzol a filmben érezhető feszültséghez. A film tökéletesen bemutatja, hogy a gengszterek között is mekkora különbség van. Itt főként Dillinger és Baba arcú Nelson párosra gondolok. Dillinger a visszafogott, eszes, megfontolt türelmes gengszter aki a pénzre utazik. Nelson pedig agresszív, robbanékony, kegyetlen. A többi szereplő játéka is tetszett a filmben. Kimondottan izgalmas volt ahogy Dillinger mindig 1 lépéssel a hatóságok előtt járt. A film szórakoztató, szomorú és elgondolkodtató. Érdemes megnézni.

avocados   2015. 08. 27.

Johnny Depp zseniális, a film nem lett volna ennyire jó ha nem ő játssza a főszerepet. Az operatői munka szintén említést érdemel, gyakran olyan mintha kézikamerával készítettek volna jeleneteket, a kameramozgás nagyon tetszett.

Doloresz89   2019. 02. 03.

Ellentmondok, nekem nagyon tetszett, nem csupán Depp alakítása miatt. Izgalmas, érdekes, régi vágású krimi.

ch003067hd   2015. 03. 01.

Csak azt tudom mondani erre a filmre, hogy megérte a mozijegy árát! Depp pedig hozta a formáját. Remek kis maffiafilm, na nem a legjobb, de simán lekötött.

John Dillinger tényleg szeretett rendőrökkel fényképezkedni, de soha nem látogatta meg az ellene nyomozó csoportot.

(ps)

A filmforgatást megelőzően az a hír járta, hogy Leonardo DiCaprio is szerepelni fog a filmben.

(ps)

Johnny Depp a bankrablásra egy 1932-es Studebaker típusú kocsiban ülve gördül, éppen ilyen kocsit használt Dillinger is.