Di Canio   2020. 03. 11.

Az ilyen gengszterfilmek mind egy kaptafára készülnek, ebben sincs semmi különös, az eleje nekem még unalmas is volt, de aztán egész jó lett.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Mike Newell zseniális....(Négy esküvő,és egy temetés, Harry Potter és a Tűz serlege, Traffic, stb....)rendező, és talán ez a legjobban sikerült filmje. Madsen és Pacino nagyot alakít, főleg amikor otthon tv-zik a melegítőben, utána főz, hát az valami zseniális. Depp kolosszális,utánozhatatlan....ráöntötték ezt a szerepet! Örök darab!

Yosihiro   2019. 10. 06.

Donnie Brasco

Remek film. Kihagyhatatlan. J. Depp és Al. P remek szerepével ez a film egy igazi klasszikus. A történet is remek, de amit a két sztár alkot azt hiszem az minden "pénzt" megér. Láthatunk igazi maffia jeleneteket, érzelmeket, indulatokat, és remek képi megjelenítéseket. Hüen adja vissza a kor jellegzetességeit. Rosszat erröl a filmröl nem lehet írni hiszen ez egy kidolgozott remekmü. Összességében a képi és hangi effektek remekül sikerültek. A sztárokon kívül ugyan nem tudok kiemelkedö szerepjátékról beszélni, de mindenki felnött a feladathoz. A film megérdemli az öt csillagot és elmondhatjuk, hogy ez egy halhatatlan klasszikus a maffiafilmek világából. Csak ajánlani tudom mindenki számára mert aki jó filmet szeretne látni akkor ezt az alkotást ne hagyja ki. Üdv Yosi

irongozu   2015. 11. 21.

Ez igen! Egy igazi gengszterfilm. Al Pachino nagyon nagyot alakít. Na és persze Johny Depp... Jobb színészeket nem is választhattak volna ezekre a szerepekre.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Remek színészi játékkal fűszerezett igazi gengszterfilm, meg a remek J. Deppel es a természetesen szinte mindig remek Al Pacinoval. Minden és mindenki a helyén van a sztoriban és bár nem mai film, de mindenfelé rossz érzés nélkül lehet megnézni, mert nem fog egy percnyi csalódást se okozni.

Acropolis   2017. 03. 01.

Annak ellenére hogy nem egy mai film, ma is megállja a helyét az akció-krimik kategóriában. A napokban néztem és kellemes kikapcsolódást nyújtott. Profi színészek.

iq.csabi   2018. 11. 08.

Nagyon jól mutatja be a Maffián belül a viszonyokat. Al Pacino-Johnny Depp páros zseniális.

Anne Heche
Al Pacino
Michael Madsen
Al Pacino
Anne Heche
Michael Madsen
Johnny Depp

A forgatás 1996. február 19. és 1996. május 23. közt zajlott.

Világviszonylatban 124,909,762 $-t keresett a mozikban.

A filmet körülbelül 35M $-ból készítették el.

A "Fuhgedaboudit" („felecsd el”) 28 alkalommal hangzik el a DVD verzióban.

Al Pacino maga választotta ki a napszemüvegét. Mike Newell szerint a színésznek remek szeme van a jelmezekhez.

Alec Baldwin, Nicolas Cage és John Cusack neve is felmerült Donnie Brasco szerepére.

Michael Madsen egyik kedvenc filmje, azok közül, amikben szerepelt.

Al Pacino az életben nem dohányzik, ezért a filmben gyógynövényes cigarettát szívott. Mike Newell szerint borzalmas szaga volt.

Al Pacino javasolta Johnny Depp-et Donnie Brasco szerepére.

A ’fuck’ szó 185 alkalommal hangzik el a filmben.