Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Di Canio   2020. 03. 11.

Az ilyen gengszterfilmek mind egy kaptafára készülnek, ebben sincs semmi különös, az eleje nekem még unalmas is volt, de aztán egész jó lett.

Yosihiro   2019. 10. 06.

Donnie Brasco

Remek film. Kihagyhatatlan. J. Depp és Al. P remek szerepével ez a film egy igazi klasszikus. A történet is remek, de amit a két sztár alkot azt hiszem az minden "pénzt" megér. Láthatunk igazi maffia jeleneteket, érzelmeket, indulatokat, és remek képi megjelenítéseket. Hüen adja vissza a kor jellegzetességeit. Rosszat erröl a filmröl nem lehet írni hiszen ez egy kidolgozott remekmü. Összességében a képi és hangi effektek remekül sikerültek. A sztárokon kívül ugyan nem tudok kiemelkedö szerepjátékról beszélni, de mindenki felnött a feladathoz. A film megérdemli az öt csillagot és elmondhatjuk, hogy ez egy halhatatlan klasszikus a maffiafilmek világából. Csak ajánlani tudom mindenki számára mert aki jó filmet szeretne látni akkor ezt az alkotást ne hagyja ki. Üdv Yosi

sabnock666   2018. 12. 19.

Mike Newell zseniális....(Négy esküvő,és egy temetés, Harry Potter és a Tűz serlege, Traffic, stb....)rendező, és talán ez a legjobban sikerült filmje. Madsen és Pacino nagyot alakít, főleg amikor otthon tv-zik a melegítőben, utána főz, hát az valami zseniális. Depp kolosszális,utánozhatatlan....ráöntötték ezt a szerepet! Örök darab!

irongozu   2015. 11. 21.

Ez igen! Egy igazi gengszterfilm. Al Pachino nagyon nagyot alakít. Na és persze Johny Depp... Jobb színészeket nem is választhattak volna ezekre a szerepekre.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Remek színészi játékkal fűszerezett igazi gengszterfilm, meg a remek J. Deppel es a természetesen szinte mindig remek Al Pacinoval. Minden és mindenki a helyén van a sztoriban és bár nem mai film, de mindenfelé rossz érzés nélkül lehet megnézni, mert nem fog egy percnyi csalódást se okozni.

Anne Heche
Al Pacino
Michael Madsen
Al Pacino
Anne Heche
Michael Madsen
Johnny Depp

A forgatás 1996. február 19. és 1996. május 23. közt zajlott.

Világviszonylatban 124,909,762 $-t keresett a mozikban.

A filmet körülbelül 35M $-ból készítették el.