sabnock666   2018. 12. 19.

Mike Newell zseniális....(Négy esküvő,és egy temetés, Harry Potter és a Tűz serlege, Traffic, stb....)rendező, és talán ez a legjobban sikerült filmje. Madsen és Pacino nagyot alakít, főleg amikor otthon tv-zik a melegítőben, utána főz, hát az valami zseniális. Depp kolosszális,utánozhatatlan....ráöntötték ezt a szerepet! Örök darab!

irongozu   2015. 11. 21.

Ez igen! Egy igazi gengszterfilm. Al Pachino nagyon nagyot alakít. Na és persze Johny Depp... Jobb színészeket nem is választhattak volna ezekre a szerepekre.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Remek színészi játékkal fűszerezett igazi gengszterfilm, meg a remek J. Deppel es a természetesen szinte mindig remek Al Pacinoval. Minden és mindenki a helyén van a sztoriban és bár nem mai film, de mindenfelé rossz érzés nélkül lehet megnézni, mert nem fog egy percnyi csalódást se okozni.

Acropolis   2017. 03. 01.

Annak ellenére hogy nem egy mai film, ma is megállja a helyét az akció-krimik kategóriában. A napokban néztem és kellemes kikapcsolódást nyújtott. Profi színészek.

iq.csabi   2018. 11. 08.

Nagyon jól mutatja be a Maffián belül a viszonyokat. Al Pacino-Johnny Depp páros zseniális.

Anne Heche
Al Pacino
Michael Madsen
Al Pacino
Anne Heche
Michael Madsen
Johnny Depp

A forgatás 1996. február 19. és 1996. május 23. közt zajlott.

Világviszonylatban 124,909,762 $-t keresett a mozikban.

A filmet körülbelül 35M $-ból készítették el.