Fedőneve: Donnie Brasco

Donnie Brasco

2024.02.17 Schumy1

Hiába Depp, Madsen, Pacino, valahogy ez a film mindig kakukktojás volt. Nem tudtam megszeretni, pedig próbálkoztam vele sokszor.

Mike Newell zseniális....(Négy esküvő,és egy temetés, Harry Potter és a Tűz serlege, Traffic, stb....)rendező, és talán ez a legjobban sikerült filmje. Madsen és Pacino nagyot alakít, főleg amikor otthon tv-zik a melegítőben, utána főz, hát az valami... Több

2019.10.06 Yosihiro

Donnie Brasco

Remek film. Kihagyhatatlan. J. Depp és Al. P remek szerepével ez a film egy igazi klasszikus. A történet is remek, de amit a két sztár alkot azt hiszem az minden "pénzt" megér. Láthatunk igazi maffia jeleneteket, érzelmeket, indulatokat, és remek képi megjelenítéseket. Hüen adja vissza a kor jellegzetességeit. Rosszat erröl a filmröl nem lehet írni hiszen ez egy kidolgozott remekmü. Összességében a képi és hangi effektek remekül sikerültek. A sztárokon kívül ugyan nem tudok kiemelkedö szerepjátékról beszélni, de mindenki felnött a feladathoz. A film megérdemli az öt csillagot és elmondhatjuk, hogy ez egy halhatatlan klasszikus a maffiafilmek világából. Csak ajánlani tudom mindenki számára mert aki jó filmet szeretne látni akkor ezt az alkotást ne hagyja ki. Üdv Yosi

2019.12.09 uniterra

nagyon jo film.

2020.03.11 Di Canio

Az ilyen gengszterfilmek mind egy kaptafára készülnek, ebben sincs semmi különös, az eleje nekem még unalmas is volt, de aztán egész jó lett.

2015.11.21 irongozu

Ez igen! Egy igazi gengszterfilm. Al Pachino nagyon nagyot alakít. Na és persze Johny Depp... Jobb színészeket nem is választhattak volna ezekre a szerepekre.

2017.03.01 Acropolis

Annak ellenére hogy nem egy mai film, ma is megállja a helyét az akció-krimik kategóriában. A napokban néztem és kellemes kikapcsolódást nyújtott. Profi színészek.

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon jól mutatja be a Maffián belül a viszonyokat. Al Pacino-Johnny Depp páros zseniális.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Remek színészi játékkal fűszerezett igazi gengszterfilm, meg a remek J. Deppel es a természetesen szinte mindig remek Al Pacinoval. Minden és mindenki a helyén van a sztoriban és bár nem mai film, de mindenfelé rossz érzés nélkül lehet megnézni, mert nem fog egy percnyi csalódást se okozni.

2015.08.08 Filmzabáló

A két órás amerikai krimiben Al Pacino kissé kiégett gengsztert alakít, míg új társa, Johnny Depp egy kábszerfüggőt. Nekem már ennyi információ elég lenne, hogy rögvest a play gombért nyúljak. A Joseph D. Pistone és Richard Woodley regényéből adaptál... Több

2017.11.17 baalint

Jhonny Depp egyik legjobb régebbi filmje szerintem. Ha másért nem miatta érdemes megnézni,mennyit fejlődött a mai filmjeihez képest. A régi hangulatot is nagyszerűen adja vissza a film.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Al Pacino... Mi más lehetne, mint egy újabb nagyszerű gengszerfilm! A beépített zsaru - Johnny Depp - elköveti a legnagyobb hibát, amit lehet, megkedveli azokat, akiket le kéne buktatnia. Van benne minden, ami kell! Kegyetlen gyilkosok, hatalmas dilemmák, nem lehet elégszer megnézni!

2018.03.17 Onódi Zoltán

Al Pacino A sebhelyesarcú után ismét egy zseniális gengszter filmben. Többször nézős.

2015.11.03 Ballerz93

Megéri rászánni az időt erre a filmre mert valami fantasztikus módon nyeri meg magának a nézőt. Engem azonnal megvett és az utolsó percig el sem eresztett. Remek alkotás. Nézd meg!