Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A nyughatatlan (2005)

Walk the Line

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix

arctoslion   2020. 04. 02.

10/9

Nagyon jó film, remek színészi alakításokkal. Phoenix is, Reese is nagyon - nagyon jó. Szinte élvezik a szerepüket. És a zenék... Nagyon tetszett. Nem az egyszer nézhető alkotás.

Deku   2017. 09. 13.

Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó. Kikapcsolt és ez végre meghozta a várt sikert.

dailyfilmsan   2018. 06. 05.

Jonny chash élete leegyszerűsítve és a rossz oldaláról bemutatván... egyértelmű siker mert a néző a szenvedést értékeli csak. Ez a film is azért lett ennyire jó mert a szereplők szenvednek benne és hirtelen lesz happy end a film. Reese tényleg nagyo... több»

Dodi   2015. 06. 10.

Hangulatában és képi világában nagyon szép, ebben és a rendezésben kicsit emlékeztetett a Ray-re, ami szintén tetszett. A film eléggé hiteles, és szerintem nem is túl giccses, elég reálisan mutatja be a dolgokat, még ha leegyszerűsít és ki is hagy néhány dolgot. De hát egy film se lehet tökéletes, ami nem baj...

batukán   2015. 12. 31.

Nagyon életszagú ez a film, persze nem kizárt, hogy azért akadnak benne dramatizálások is. Mindenesetre nekem tetszett. Amúgy én a bővített változatot láttam.

a.edit63   2015. 05. 19.

Nagyon szeretem az életrajzi filmeket és szerencsére ebben sem kellett csalódnom. A szereplők jók, a zenék szintén és a történet. Ajánlom mindenkinek!

rhamus   2015. 07. 18.

Nekem nagyon tetszett ez a rész is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

Joaquin Phoenix a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Joaquin Phoenix és Reese Witherspoon is maga énekelte fel a dalokat, de gitározni és harmonikázni is megtanultak.

Miután látta Joaquin Phoenixet a Gladiátorban (2000), Johnny Cash áldását adta rá, hogy a színész játssza a film főszerepét.

June Carter Cash nem sokkal a forgatás megkezdése előtt hunyt el.

Joaquin Phoenix összesen 56 kosztümöt viselt, melyek mindegyikét Arianne Phillips tervezte.