Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login
NA

Yosihiro   2020. 04. 29.

I Still Believe

A hit ereje. Csodálatos film. Volt alkalmam megtekinteni a filmet most így feliratos formában. A történet remek itt azt hiszem minden olyat megkapunk amit az élet elénk tár. Ami a legfontosabb nincs benne a szükséges "rossz". A filmen lehet érzeni az átható átsugározó nyugalmat, szeretetet és hitet. Az érzelmek terén is magas iskolát mutat be plussz ezt megfűszerezi a zene amit valljuk meg szintén nagyon jó. Kevés olyan film van ami az életből merít és át tudja adni annak értelmét érzelmeit és a hithez való viszonyát. Itt megtapasztalhatjuk a tiszta szerelem szemével a hitet és mindazt amit ez ad. Még akkor is ha szomorúság ér minket vagy a hitünk meginog és a dühkitörésből valami új születik. Számomra ez az év egyik legjobb filmje ugyan még csak április van de én egy Oscart megadnék rá. Összességében a történet a rendezés és vágás mestermunka. A szereplők ugyan nem emelkednek ki hiszen mindenki annyit tesz a filmhez ami legalább négy csillagot érdemel persze a két főhősnek jár az öt csillag. A zenei aláfestés a maga keresztény kategóriájában kimagasló de a pop világában is szerintem magasra tették a lécet. Így csak azt tudom mondani, hogy ez egy klasszikus film amit többször kell megnézni. Így jogosan jár az Öt csillag. Akik a szerelmes, romantikus filmeket szeretik azok nem fognak csalódni. A hitben élőknek kötelező de ezt szerintem mindenkinek ajánlott. Remélem sokan megnézik majd és várom ki hogy kommentálja mert tudjuk nem mindenki a szívéből néz egy filmet.... Üdv Yosi

Shania Twain
Gary Sinise
Gary Sinise
Shania Twain
K.J. Apa

Amikor Jeremy találkozik Melissával a tengerparton, és megkérdezi, miért van ott, azt válaszolja: "Minden reggel itt sétálok". Az óceán mellett Kaliforniában a napfelkelte nyugaton történik.

(Yosihiro )

KJ Apa és Britt Robertson között 7 éves korkülönbség van.

(Yosihiro )

A Még mindig hiszek K.J. Apa és Britt Robertson második olyan filmje az Egy kutya négy élete után, melyben egy szerelmespárt alakítanak.