Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Még mindig hiszek (2020)

I Still Believe

Szilonka   2020. 08. 29.

A remény hal meg utoljára. Szép film volt a küzdésről, a tenni és élni akarásról, hogy mindig hinni kell a legvégsőkig.

indingo   2020. 08. 18.

Nem tetszett. Nem tudtam előre, hogy ennyire vallásközpontú a film, amiktől kicsit kiráz a hideg. Igaz történet, de valahogy elég hihetetlen. A végén az eredeti felvételeknek örültem.

Yosihiro   2020. 04. 29.

I Still Believe

A hit ereje. Csodálatos film. Volt alkalmam megtekinteni a filmet most így feliratos formában. A történet remek itt azt hiszem minden olyat megkapunk amit az élet elénk tár. Ami a legfontosabb nincs benne a szükséges "rossz". A filmen lehet érzeni az átható átsugározó nyugalmat, szeretetet és hitet. Az érzelmek terén is magas iskolát mutat be plussz ezt megfűszerezi a zene amit valljuk meg szintén nagyon jó. Kevés olyan film van ami az életből merít és át tudja adni annak értelmét érzelmeit és a hithez való viszonyát. Itt megtapasztalhatjuk a tiszta szerelem szemével a hitet és mindazt amit ez ad. Még akkor is ha szomorúság ér minket vagy a hitünk meginog és a dühkitörésből valami új születik. Számomra ez az év egyik legjobb filmje ugyan még csak április van de én egy Oscart megadnék rá. Összességében a történet a rendezés és vágás mestermunka. A szereplők ugyan nem emelkednek ki hiszen mindenki annyit tesz a filmhez ami legalább négy csillagot érdemel persze a két főhősnek jár az öt csillag. A zenei aláfestés a maga keresztény kategóriájában kimagasló de a pop világában is szerintem magasra tették a lécet. Így csak azt tudom mondani, hogy ez egy klasszikus film amit többször kell megnézni. Így jogosan jár az Öt csillag. Akik a szerelmes, romantikus filmeket szeretik azok nem fognak csalódni. A hitben élőknek kötelező de ezt szerintem mindenkinek ajánlott. Remélem sokan megnézik majd és várom ki hogy kommentálja mert tudjuk nem mindenki a szívéből néz egy filmet.... Üdv Yosi

violet_hope11   2020. 08. 04.

Ne félj, csak higgy.

Igaz történet, Jeremy Camp életét dolgozza fel a film. Elejétől a végéig gyönyörű és megható, nehéz könnyek nélkül végignézni. Az alaptörténet elsőre talán lerágott csontnak tűnik, de valójában sokkal többet nyújt ez a film elődeinél. Ez a „többlet" pedig nem más, mint az Istenbe vetett hit. Példamutató az, ahogy Melissa betegsége alatt végig rendületlenül hisz, és az, ahogy Jeremy hitével megküzdve és azáltal nyer vigasztalódást. A tragédia után talpra áll, és azt mondja: „Még mindig hiszek. Még mindig hiszek Benned." Nem kell vallásosnak lennie ahhoz senkinek se, hogy higgyen, bízzon, szeressen és reméljen. Említést érdemelnek Jeremy Camp dalai is, amelyek tökéletesen illeszkednek a film egyes jeleneteibe. KJ Apa és Britt Robertson előtt pedig le a kalappal.

Shania Twain
Gary Sinise
Gary Sinise
Shania Twain
K.J. Apa

Amikor Jeremy találkozik Melissával a tengerparton, és megkérdezi, miért van ott, azt válaszolja: "Minden reggel itt sétálok". Az óceán mellett Kaliforniában a napfelkelte nyugaton történik.

(Yosihiro )

KJ Apa és Britt Robertson között 7 éves korkülönbség van.

(Yosihiro )

A Még mindig hiszek K.J. Apa és Britt Robertson második olyan filmje az Egy kutya négy élete után, melyben egy szerelmespárt alakítanak.

A film koncertjelenetét az alabamai Hangout Festen vették fel a fesztivál közönsége előtt.

A Még mindig hiszek az énekes-dalszerző, Jeremy Camp és felesége, Melissa Lynn Henning-Camp történetét dolgozza fel. Melissát nem sokkal az esküvője előtt petefészekrákkal diagnosztizálták. A film Camp 'I Still Believe' c. dala után kapta a címét.

A film sztárja, K.J. Apa saját maga énekelte fel a filmben hallható dalokat.

A Még mindig hiszek forgatása 2019 májusában zajlott Mobile-ban, Alabama államban.

A filmben az ötszörös Grammy-díjas énekesnő, Shania Twain is feltűnik, aki így foglalta össze a produkciót: 'A Még mindig hiszek a minden félelmen és kétségen felülkerekedő szerelem története.'

A Box Office Pro elemzői kimondottan impozáns, 13-18 millió dolláros premierhétvégét jósoltak a filmnek.

A Még mindig hiszek végzett a Seventeen's című tinimagazin 'A 7 legjobban várt 2020-as romantikus filmek' című listájának első helyén.