Közösség

Vélemény:

 

80 Még mindig hiszek

(2020)

I Still Believe

 
Yosihiro   2020.04.29 09:39
0

A hit ereje. Csodálatos film. Volt alkalmam megtekinteni a filmet most így feliratos formában. A történet remek itt azt hiszem minden olyat megkapunk amit az élet elénk tár. Ami a legfontosabb nincs benne a szükséges "rossz". A filmen lehet érzeni az átható átsugározó nyugalmat, szeretetet és hitet. Az érzelmek terén is magas iskolát mutat be plussz ezt megfűszerezi a zene amit valljuk meg szintén nagyon jó. Kevés olyan film van ami az életből merít és át tudja adni annak értelmét érzelmeit és a hithez való viszonyát. Itt megtapasztalhatjuk a tiszta szerelem szemével a hitet és mindazt amit ez ad. Még akkor is ha szomorúság ér minket vagy a hitünk meginog és a dühkitörésből valami új születik. Számomra ez az év egyik legjobb filmje ugyan még csak április van de én egy Oscart megadnék rá. Összességében a történet a rendezés és vágás mestermunka. A szereplők ugyan nem emelkednek ki hiszen mindenki annyit tesz a filmhez ami legalább négy csillagot érdemel persze a két főhősnek jár az öt csillag. A zenei aláfestés a maga keresztény kategóriájában kimagasló de a pop világában is szerintem magasra tették a lécet. Így csak azt tudom mondani, hogy ez egy klasszikus film amit többször kell megnézni. Így jogosan jár az Öt csillag. Akik a szerelmes, romantikus filmeket szeretik azok nem fognak csalódni. A hitben élőknek kötelező de ezt szerintem mindenkinek ajánlott. Remélem sokan megnézik majd és várom ki hogy kommentálja mert tudjuk nem mindenki a szívéből néz egy filmet.... Üdv Yosi