Láttam a fényt (2015)

I Saw the Light

nikla113   2018. 10. 13.

Valami olyasmire számítottam mint a precízen kidolgozott Walk the Line, Johnny Cash életéről, de ez a közelébe sem érhetett. Unalmas és üres sztori, Hiddleston sem volt képes életet lehelni ebbe a karakterbe. Kellemes meglepetés volt viszont az Olsen-hugi feltűnése.

miklosvaridori   2017. 05. 20.

Tipikus életrajzi film, nemcsak Hank Williams zenei pályáját mutatja be, hanem több sztárra is jellemző Lehet ez a életpálya, fellendülés majd leépülés...érdekes film

Dann007   2015. 12. 20.

Tom Hiddleston életének nagy alakítása, viszont bele van ültetve egy elnyújtott, sekélyes történetbe.

Maddie Hasson
Cherry Jones
Bradley Whitford
Bradley Whitford
Tom Hiddleston

Hogy promotálja a filmet, Tom Hiddleston 2014-ben a Wheatland Music Festival-on elénekelte a Move It on Over és a Jambalaya (On the Bayau)-t.

(Borga)

country énekes segítette Tom Hiddleston-t a felkészülésben.

(Borga)

Holly Williams, Hank Williams unokája, aki egyben féltesvére Hank Williams III-nek egy interjúban magasztalta Tom Hiddleston-t. Azt mondta, hogy Tom Hiddleston szívét és lelkét is bele adja a munkába, tökéletesen átéli a szerepet.

(Borga)

Williams unokája, az énekes Hank Williams III nyilvánosan is kifejezte nemtetszését Tom Hiddleston énektudásával kapcsolatban.

(Borga)

Peter Travers a Rolling Stone-tól 1 csillagot adott a filmre a maximálisan adható 4-ből.

(Borga)

Tom Hiddleston és Elizabeth Olsen is szerepelt már Marvel-filmben.

(Borga)

Tom Hiddleston nagyon kemény edzésbe kezdett annak érdekében, hogy Hank Williams karakterét hitelesen tudja megformálni.

(Borga)

Tom Hiddleston valamennyi forgatási nap végén az összes emberrel kezet fogott és megköszönte az erőfeszítéeiket.

(Borga)

A forgatási szünetekben Tom Hiddleston előszeretettel zongorázott a stábnak és a színésztársaknak.

(Borga)

2009-ben kezdődtek el a filmmel kapcsolatos előkészületek, és 2014. decemberében fejeződött be a film forgatása.