A nyughatatlan

Walk the Line

2023.08.27 Ergit

Őszinte film.

2017.09.13 Deku

Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó. Kikapcsolt és ez végre meghozta a várt sikert.

2018.06.05 dailyfilmsan

Jonny chash élete leegyszerűsítve és a rossz oldaláról bemutatván... egyértelmű siker mert a néző a szenvedést értékeli csak. Ez a film is azért lett ennyire jó mert a szereplők szenvednek benne és hirtelen lesz happy end a film. Reese tényleg nagyo... Több

2022.02.10 Fikatours_blogger

Leginkább a hitelesség hiányzott

Újra és újra megdöbbent, mennyire nem vagyunk egyformák. Nekem ebben a filmben semmi nem tetszett, azzal együtt, hogy szeretem Johnny Cash muzsikáját.

2015.06.10 Dodi

Hangulatában és képi világában nagyon szép, ebben és a rendezésben kicsit emlékeztetett a Ray-re, ami szintén tetszett. A film eléggé hiteles, és szerintem nem is túl giccses, elég reálisan mutatja be a dolgokat, még ha leegyszerűsít és ki is hagy néhány dolgot. De hát egy film se lehet tökéletes, ami nem baj...

2015.12.31 batukán

Nagyon életszagú ez a film, persze nem kizárt, hogy azért akadnak benne dramatizálások is. Mindenesetre nekem tetszett. Amúgy én a bővített változatot láttam.

2015.05.19 a.edit63

Nagyon szeretem az életrajzi filmeket és szerencsére ebben sem kellett csalódnom. A szereplők jók, a zenék szintén és a történet. Ajánlom mindenkinek!

2015.07.18 rhamus

Nekem nagyon tetszett ez a rész is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2015.06.04 sonyxxx

Joaquin Phoenix kitűnő teljesítményt nyújtott a filmben, ő szerintem legjobb dolog benne. Meg persze a zenék, amik egy igazi legenda alkotásai, nagyon hangulatossá válik tőle az egész film. Aki szereti Johnny Cash számait, annak kihagyhatatlan.

2017.04.16 bahhama

Az életrajzi filmek kedvenceim. Ezt is imádtam, a zenék, a történet, a színészi játékok miatt. Ahogy karriert csinált, és lemezei milliós példányszámban keltek el, az alkohol és a kábítószer rabja lett - szinte fel sem fogta, milyen magasra jutott, é... Több

2015.11.03 Ballerz93

Végre valami használható. Egész erős film lett, erre azt mondhatom, hogy megérte a pénzét és teljesen ki tudott kapcsolni. Nekem ez az egyik szempont, ami szerint filmet nézek. Persze fontos a jó sztori is de mit ér egy sablon sztori ha nem tudják kellő módon eladni

2020.04.02 arctoslion

10/9

Nagyon jó film, remek színészi alakításokkal. Phoenix is, Reese is nagyon - nagyon jó. Szinte élvezik a szerepüket. És a zenék... Nagyon tetszett. Nem az egyszer nézhető alkotás.

2016.03.10 Toncsi

Witherspoon és Phoenix is élete alakítását nyújtotta A nyughatatlanban, mindketten egészen zseniálisak voltak. Ehhez még egy kicsit mázos, de többnyire korrekt forgatókönyv és jó rendezés is párosult. Utoljára talán a Ray volt ilyen átütő, már ami a műfajt illeti. Nagyon ajánlott!

2015.03.01 molzol84

AZ tuti, hogy oscar-t nem adtam volna senkinek, aki ezen film készítésében részt vett. Johnny Cash pedig forog a sírjában az tuti. Ez messze van a hitelességtől és valóságtól, mint Johnny Cash Miley Cirus világától.